1. anası da babasını terk etmiş erkektir.

edit: tabi kadın gerçekten orospu değilse. (gerçek orospuluk göreceli değildir)

eksi editi:(en sevdiğim edit), ne çok orospu diyen varmış terk eden kadına. vay anasını. peki ya o orospunun size gelişi de başka birini terkederekse? ha? baştan iyi ama. çok yanlış şey bunlar. yapmayın.
  2. terk edilmişliği kabullenememiş erkektir. o orospunun geri dönmesi için her şeyini feda edebilecek haldedir aslında.
  3. kendi ezikliğini karşısındakini karalayarak örtbas etmeye çalışan kişiliksiz erkektir. sorun kadın burada erkeğin her istediğini yapsa da yapmasa da yine o iğrenç damgayı yiyecektir, yaftalanmaktan kurtuluş yoktur.
  4. yeni kız arkadaşına eskisinden orospu diye bahsediyorsa, o kızın arkasından da aynı şeyi yapacak erkektir*.
  5. malumunuz can baba açık sözlü adam, ünlü birde davası vardır, bilen bilir.

can baba cuntacılar için "götleri sıkıyorsa gelsinler" der, tabi yaygaralar kopar ve kendisine dava açılır.

baba duruşmaya çıkar ve hakime önce bir hikaye anlatacam hakim bey sonra savunma yaparım, der.
    ve hikayeye başlar,

bir kadın gece ateşlenir kocası alır kadıncağızı koştura koştura doktora, doktor ateş düşürücü bir fitil verir ve der ki "bunu makattan tatbik edeceksiniz" karı-koca eve gelirler. kadın ne yapacağını bilemez kocasına sorar o da makat neresi bilmiyordur. kadın doktoru arayalım diye tutturur, kocası sonunda karısını kıramayarak, çekine çekine doktoru arar "doktor bey rahatsız ediyorum ama bize bir ilaç verdiniz makattan tatbik edeceksiniz dediniz ama biz bu makat nedir bilmiyoruz, ne yapalım?" doktor uyku sersemi "anüse sokun" der telefonu kapar. karı-koca gene bir tartışmaya başlar koca der ki yut işte, kadın yalvarır ara doktoru anüs nerde sor tartışma uzar uzar sonunda gene koca dayanamaz ve çekinerek bir kere daha arar doktoru "doktor bey çok özür dilerim rahatsız ediyorum ama biz anüsü de bilmiyoruz" uyku sersemi doktor biraz da sert bir tonla "götüne sok" der. adamcağız kızarır bozarır telefonu kapar "ne dedi" diye soran karısına öfkeyle "yut diyorum sana işte ne diycek götüne sok dedi" der.

can baba savunmasını "bizim oralarda göte göt derler hakim bey" diyerek bitirir ve dava düşer.

can babaya bir kez daha hürmetlerimi sunmak istiyorum buradan. taşakların sağ olsun.

edit: tabi sırf hazımsızlık yüzünden eskiden sevdiğim dediği kadına osorpu diyen adamında taşağı düşsün umarım**