1. ayrıldıktan sonra kadınlık gururu ile eski sevgiliyi pişman etmenin ve neyi kaybettiğini göstermenin yolları.

  bu mesela fiziksel değişimlerle başlayabilir. örneğin spor yapmak, gardörob değiştirmek, saç modeli,rengi değiştirmek. ama fizikten başka daha nice yollar olabilir.


  (bkz: buyrun beyler sizden dinleyelim)

  (bkz: tüyolarla yol bulma)

  edit: sevgili yazarlar, sağolun, varolun fakat mesaja gerek yok, ben bu durumda değilim elhamdülillah, sadece kadınların genellikle gururun sonucunda ve belkide suçsuzluk ve kullanılma sonucunda yaptıkları genel plandır, sadece onlara bir çare olur maksadıyla...
 2. kedi mizaçlı al dudaklı dilberlerimizi nerede hata yaptım diyerek selda bağcan gibi gönüllerde taht kurmak yerine güzelleşmeye çalışıp demet akalın'a doğru geri evrim sürecine iten kedice hareketler bütünüdür.

  zira siz tüm kediliğinizle güzelleşip elimi sallasam ellisi tavırlarıyla sizi siktir eden adamın aklını alacağını düşünüyorsunuz ama o kankasını dürterek şu ve benzeri şeyler söylüyor;

  (bkz: benden sonra orospu oldu)
  (bkz: buna çakmışlığım vardır)

  selam kızlar!
 3. yeni biri ile ilişkiye başlayın, ilişkiye başladıktan bir süre sonra, aranız çok soğumamışken eski sevgilinizle de en anlayışlı, en masum hallerinizle görüşmeye başlayın tabi bu sırada olduğunuzdan farklı da davranmayın, tam aklını yeniden çelmeye başladıktan sonra da onu yeni ilişkinizden haberdar edin.

  sevmesine çok da gerek yok, sizi alışkanlığı haline getirmiş bir erkek böyle bir durumda pişmanlık yaşayacaktır.

  not: yeni ilişki konusunda çok aceleci davranmayın ki arkanızdan aceleci kaşar vs diye konuşmasın.
 4. sevgili hemcinslerim! terkeden erkeği pişman etmek için hiç bir yol denemeyin. çünkü, o erkek eğer biraz akıllıysa ve siz de yeterince iyi bir partner olduysanız ayrıca gerçekten sevildiğinizi de biliyorsanız zaten pişmanlık duyacaktır...
  koy götüne yaaa.. ne uğraşacaksın bir erkek için. ondan intikam almanın en güzel yolu onu unutmaktır.( bunu yapabilen kız sayısı da ne yazık ki azdır.)
  allah'a havale edin,kin güdmeyin, adam(!) olun kızım..
 5. zaten pişman olacak hiç üzmeyin kendinizi. farklı arayışlara da girmeyin pişman etmek için. doğal bir süreç. kendiliğinden gelişecek. her erkek biraz platonik takılmayı sever. sevgi nasıl bir ihtiyaç ise pişman olup;
  - abeeeeee ben onu çok sevmişim ühü...
  diye ağlamakta bir gereksinimdir.
 6. terkedeni pişman etmek, hımm.
  terkeden suçlu demek ki her zaman.
  intikam alınması gereken basit bir canlı sadece.
  ve onun burnundan fitil fitil getirmek lazım bu eylemi yüzünden.

  öyle değil dostlar yanılıyorsunuz.
  seven de terkeder, hislerinin benzerini karşıda göremeyen.
  köpek gibi aşık olsan da kaçarsın daha çok ezilmemek için.
  çünkü aşk senin için temiz bir duygu olsa da, bazıları için senin kullanılman ve işin bitince atılman için bir araçtır sadece.

  onun için yaptıklarının gözünde zerre kadar değeri olmadığını anlayınca da gidersin.
  gözlerine saatlerce baksan da o gözlerde kendini göremeyince gidersin.
  yanında taşıdığı bir çantadan ya da cüzdandan farkın olmadığını hissettiğin anda, onun olmadığı her yere gitmek istersin.

  her zaman terkeden suçlu değil o yüzden.
  o adamı gönderen, o adamı kaybetmekten zerre korku duymadan, onun karşısına tüm acımasızlığı ve ruhsuzluğu ile durabilen tek suçlu.
 7. işe kendini sorgulamaktan başlamaya denir ki acaba bunu hak ettik mi ? daha sonra strateji belirlenebilir.
 8. kezban mode on'a gerek yok. yeri geldiğinde siz de terk ediyorsunuz. ne farkı var yani? nasıl oluyor bilmiyorum, nasıl bir güdüdür ama geçen onca yıla ve güzel günlere rağmen ve de arada fırtına koparacak bir suç, hata yaşanmamasına rağmen bir taraf koyuyor kafasına gitmeyi. eğri oturup doğru konuşursak da sebebi yüzde 99 bir başkasına göz koyulması.

  birisi seni terk etti diye onu pişman etmenin yollarını arıyorsan demek ki sendeki de aşk değil gurur imiş.

  kimseyi çok sevmeyeceksin.

  (bkz: imla hatalı başlıklara inatla giri girmek)
  (bkz: dertliyim sözlük)

  edit: başlık taşınmış lan. ne filim dönüyor burda?