1. çok şahane ilişkidir.

  dengeli bir ilişki içindeki mükemmellik duygusunu yaşamayı severler. asdfg. bu kadar uzağım bu konuya işte. burçlara göre ilişkiyi değerlendirmeyin lan artık. hadi kendi burcunuza baktınız, hmm özelliklerime çok yakınmış falan dediniz tamam da, karşınızdaki insanın burcuna göre ilişkinizin ne hal alacağına bakmayın be.
 2. başak kadınını bilmem de bu egosunu tavan yapmış dengesiz terazi erkeklerini ıslatıp ıslatıp döveceksin.
 3. terazi dağınıktır, başak kadınıysa titiz ve asabi, terazi erkeği başak kadınını sadece bu yönüyle bile çileden çıkartır bence, sık sık atışırlar.
 4. içinde bulunduğum ilişki olması itibari ile girime başlıyorum:

  her şeyden önce evet terazi burcu erkeğinin dağınıklığını arkasından toplayacak birine ihtiyacı vardır ki titiz derli toplu başak kadını bunun için biçilmiş kaftandır (cidden pisletmediği yer ortaya saçmadığı şey kalmıyo)*. bunun yanında ipini koparmış deli danalar gibi hareket eden; işinden dersinden kafasını kaldıramayan eğlence ihtiyacı başak kadınının kendisini alıp bir yerlere götürüp kafasını dağıtmasını sağlayacak terazi burcu erkeğine ihtiyacı vardır (başak kadını için ideal erkek tanımı işte burada başlıyor)*.

  ne kadar bakıldığında iki zıt burç gibi görünse de işkolik başak kadını ile tatlı tembel terazi erkeği bir uyum yakalamak istediklerinde ciddi anlamda tadından yenmeyen bir ilişki yaşıyorlar*
 5. terazi de başak da kendileri dışında kimsenin umursamadığı burçlar olduğu için gayet gözlerden ırak kendi halinde bir ilişki yaşayabilirler.
  yalnız başak kadını hırslıdır, teraziyle yetinemeyebilir. ama başağın taşakları kendine batar; yoksa terazi erkeği kaliteli adamdır.
 6. başak ve terazi arasında uyumlu bir ilişki olabilir.

  başak akıllı, sevecen, iyi niyetli, güvenilir ve detaycıdır. bir kez sevdiği zaman güvenilir ve sadık bir aşık olacaktır. munis bir mizacı vardır. kendini ifade ederken direkt bir dil kullanır. hoşuna gitmeyen konularda çekinmeden eleştiri yapar ve kırıcı da olabilir. bu onun kötü niyetinden değil içten olmasından kaynaklanmaktadır.

  terazi ise zarif, duygusal, sevecen ve romantiktir. başak burcu kişilik özellikleriyle, terazi'yi fazlasıyla etkisi altına alır. terazi de renkli kişiliği ve samimi tavırlarıyla başak için eğlenceli bir partner olacaktır. terazi ince ruhlu ve anlayışlıdır. iyi bir sevgilinin yanı sıra iyi bir dinleyici ve iyi bir dost olacaktır. fakat duygularını kolay kolay belli etmez. dolayısıyla başak, terazi'nin bu gizemli yönünden etkilenir.

  başak'ın, terazi'yi elinde tutabilmesi için duygu ve düşüncelerini yumuşak bir dille ifade etmesi gerekmektedir.
  her iki tip de çok yönlü ve faaldir. seksüel açıdan romantik ve isteklidirler.
  uzun vadede eğlenceli ve uyumlu bir ilişkileri olabilir.

  -alıntıdır-
 7. akıllara zarar bir ilişkidir. hani şu bakire burç başak olayı var ya abdestsiz yalan. başak kadını acayip ateşlidir. zor beğenir ama bir beğenirse sırtınız yere gelmez. erkeğin egosunu cilalar, etrafında dolaşır. kendinizi kral hissedersiniz. unutulmama sebepleri olsa olsa, tattırdıkları bu yoğun tutku ve aşktır. yorulmak bilmez, öpüşecek, dokunacak, dokunmazsa bile tahrik edecek. sağı solu pek belli olmaz. bir gün seninle farklıyız olamayız deyip çeker gider. göt olduğunuza mı o beyaz tenden uzak kaldığınıza mı yanarsınız. tam beni unuttu dersiniz, bir sürpriz sana geldim der kollarını açar. asla geri çeviremezsiniz cazibeleri yakar geçer. terazi erkeği zaten doğuştan uçkuruna düşkün olduğu için bu seksi varlığa zaafı vardır. başak burcu sevgilim olmuştu. bugün gelse yine, geri çeviremem o pamuk pussyi.