merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

terazi burcu erkeği

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  5. #ilişkiler
  1. zarif, kibar ve nerede ne yapılacağını bilen bir karşı cins için yapmacağı şey yoktur.
  2. dengesizlik ukalalık gibi özellikler oldukça fazla kullanılsa da benim takdir ettiğim burçlardandır. terazi erkeği gibi paylaşımcı insanları zor buluruz. her şeylerini paylaşırlar. ayrıca vefasız olmamaları ve dürüstlükleri eksik veya yanlış özelliklerini kapatmak için yeter de artar derim ben
  3. terazi burcu erkeklerinden acı çekmiş olan bayanlar tarafından genelde aşağılanırlar,fakat o bayanlar unuturlar ki bu burcun erkekleri kendilerini etkilemeyi zamanında gayet güzel başarabilmişlerdir.dengesizdirler,ukaladırlar ama ne zaman nerede nasıl davranacaklarını bilirler,karizmatik gençlerdir.en azından öyle anılırlar.
  4. zamanında bir astroloji kitabında hep unutulamayan taraf olurlar, sevgililerinin hayatında vazgeçilmez unutulamaz akıldan çıkarılamaz bi şekilde kalırlar diye anlatılan erkekler. ben kitabın yalancısıyım ve umarım gerçekten de yalancıyımdır !
  5. ne istediğini bilmeyen,kavga ve tartışmalardan kaçınan,kendini mükemmel sanan insanların olduğu grup...
  1. 1