1. garaj.org forumlarında dönen sohbete göre bunlardan ikisi teoman konserine gitmişler, çıkışta da teomanı takibe kalkmışlar. teoman bunları farketmiş ve söylediği tek cümle şuymuş; "verecekseniz verin, vermeyecekseniz siktirin gidin"
  2. konsere gittikleri için mi, gittikleri konserin teoman konseri olması sebebiyle mi, yoksa "teenager" oldukları için mi salak olduklarını merak ettiğim kız güruhu. aslında bu durum pek de önemli olmasa gerek. sonuçta salak damgası yemişler.

    ha "onlar zaten salak. dream theatre konserine gitseler de, 35 yaşına gelseler de salak kalacaklar" diyorsanız, susarım.
  3. teoman hayranı olan ya da olduğunu zanneden kızlar 13-16 yaş grubu içinde bulunuyor olup,klibi çıktığında son ses dinleyen, şebocuyuz biz diye (sanki ikisi arasında bir göbek bağı varmış gibi...)dolanan,gözlerine sürdükleri siyah kalem her daim akmış bi şekilde dolaşan,konseri en önde izleyip sadece klip şarkılarına eşlik edebilen, tikky olma yolunda ilerleyen,nasıl olduğunu anlamıyorum ama bi şekilde tüm konserlerine gittiklerini iddia eden, zavallı, hazin, hayattan umutsuz ve sürekli mutsuz sonlarından korktuğum insan türü... umarım doğru yolu bulurlar.....
  4. ben o konseri sadece müzik için izlemeye gittiğimde eylemim dışında hareket eden ergen olma çabası içinde yanana tutuşan kız sürüsü.
  5. başka herhangi bir şarkıcının konserine giden salak teenagerlardan farkı olamayan kızlardır.zira bir grubun/şarkıcının konserine gitmeyle ne salak olunur ne de dahi.salak zaten salaktır.
  6. biz ki erkin koray'ların, cem karaca'ların, barış manço'ların, moğollar'ların torunlarıyız! biz bunca yıllık pop kültür otoritesiyken, siz nasıl oluyor da o kara kara sürme gözlerinizle, o çeşit çeşit tokalarınızla, o boynunuza astığınız telefonlarınızla gidip teoman konserlerinde zıp zıp zıplıyor, "kikir kikir ay basçı da çok yakışıklıoaa" biçimindeki sığ hayat görüşünüzü dillendiriyorsunuz?! yıkılın karşımdan sizi gidi kaşalotlar! sizi gidi çapsızlar! sizi gidi afacan beşler! yıkılın pal sokağı çocukları sizi!

    şeklinde azarlanmak suretiyle ortamdan uzaklaştırılması gereken teenagelermiş bunlar. bunu da anlamış olduk.
  7. bol küpe ve ilave olarak siyah ojeler sürerek kendilerini böle bir rocker havasına sokmaya çalışan(teoman=rocker o da pek uymuyorya bence) sonrada konserde sesleri kısılana kadar teomeeeaaaaannnnnn ı love youuuuuuuuuuu teomeeeaaannn aşkımsıııınnnnn (bkz: kusmak) gibi naralar atan salak salak kafa sallayan acayip zavallı kız çeşidi!!!!!