• görseller

  • tenis oynayan türbanlı
  • tenis oynayan türbanlı
 1. insandır. hem de herkesin istediği sporu, istediği zaman yapabileceğini gösteren çok da cesur bir insandır.
 2. tenis oynayan başı açık kızdan hiç bir farkı olmayan... şaka lan şaka. bu denyoca cümleyi kurmamı beklemeyin benden. çok gariptir. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! günahtır bi kere. erkekler saçını görmeyecek ama, koşturmanı izleyecek. ceylan gibi. ace desen, öcü diyip kaçacak gibi bir görüntü. hoş değil.
 3. hele sarı giyinirse rakipleri için korkulu bir rüya olur. küçücük tenis topu kocaman bir çığ gibi gözükür gözlerine. sharapova "ahhhhh ahhhh" diye vuramaz, "ıhhhhh, ıhhhhhh" dıye vurmaya başlar
 4. çok anormal bir iş yapan insandır, zira başörtülüler hiç bir spor yapamazdır. (!) tenis oynarken attığı çığlıkla çevredeki erkeğin nefsini azdırırlar, aa canım olur mu öyle şey, kadın sesi haramdır. sonra tenis oynarken oradan oraya koştururken eteği açılır, bacağı görünür filan..

  (bkz: ya bir gidin be)
 5. madem başını örtüyorsun ve saçından utanıyorsun, ne gerek var tenis oynamayı ver. ne kaybedersin zaten yok olmaya çalışıyorsun erkekleri azdırmamak için değil mi? (başını örten annelerimizi kastetmiyorum burda kesinlikle zaten onlar tenis oynamaz.)
  eğer sana allah'ın verdiği saçı böyle siyasal simge olarak örtüyorsan da tenis oyna, futbol oyna, kolbastı oyna ki daha çok göz önünde ol dikkat çek feto'yu utandırma dimi ya.
  mini etekli bir tenisçi bayan mı dikkat çeker, yoksa türbanlı bir tenisçi mi?
  yorumu herkes kendi yapsın.