merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

temple run

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. çok eğlenceli bir oyun. normalde insanoğlu koştukça yorulduğu için hızını azaltırken buradaki karakter hızını artırarak hem oyunu zorlaştırıyor hem de mantık arayanlarda sınır zorluyor.
  2. 27 mart 2012 tarihinde android işletim sistemi için de çıkan oyun... tabi hemen android'in özgürlüğünden yararlanıp oyunu hackledim... sınırsız para ve istediğim en yüksek skoru girebilme opsiyonu ile oyunun daha ilk saatten içine ettik... iyi ki online bir skor tablosu yok... ilk günden android kullanıcıları tavan yapardı... cartoon wars'da içine etmiştik oyunun...
  3. 1500 metreyi geçemediğim her seferinde bu kez yapıcam dediğim ama bir türlü 1501 i göremediğim beni zorlayan oyun.
  4. güzel oyun. vakit geçirmek için bire bir. benim anlamadığım tek şey, şimdi coin karşılığı adamları seçebiliyoruz ya. amk gittim 25.000 coin karşılığı amerikan futbolcusunu aldım. ee ilk herifle aynı? artı özellikleri falan olmuyor mu bunların?

ha bi'de amk, tetriste uzun çubuğu bekler gibi mıknatıs bekliyorum bu oyunda.
  5. kişisel rekorum olan 8.7 milyonu geçmek için çırpındığım ziyadesiyle bağımlılık yaratan bir oyun. hiç başlamayan insanlara imreniyorum o derece.
  1. 1