1. bugün başıma gelen olaydır.

gelen mesaj:nerdesin aq.

aradığımda yanlış numara olduğunu izah edene kadar canım çıktı o da ayrı bir konudur.herhalde bu kişi yanlış numaraya mesaj atmayacak kadar mükemmel dört dörtlük bir insandı ondan çok şaşırdı,kabullenmek istemedi.

2 dakika sonra:ya kusura bakmayın özür dilerim.

10 dakika sonra:selimin dükkana gel aq.
    (bkz: ybsg)
  2. bazen gereksiz yüre yürek hoplatan mesajlardır. misal yalnız başınıza yürürken ve umutsuz hissederken bir mesaj gelir. ''canım seni çok özledim!'' e bir anda heyecanlanırsınız. ya eskiden sevdiğiniz ve sizi seven biri hatırlamıştır sizi ya da çok sevdiğiniz biri telefonunu değiştirmiş ve yeni numarasından mesaj atmıştır. siz de umut dolu bir geri dönüm ile ''siz kimdiniz acaba ? telefon numaranız kayıtlı değil bende'' mesaj gönderirisiniz. beklersiniz umutla , acaba kim , kim ? diye. derken mesaj gelir ;''yanlış olmuş pardon'' hemen snakeoynanır ya da sigara yapılır.
  3. artık bilerek gönderilmemesi gerektiğini umduğunuz, inşallah yanlışlıkla gelmiştir yoksa kafa göz dalacağım dediğiniz mesajlar da olabilir. şöyle ki gsm operatörlerinden gelen mesajlar bin takla atılıp iptal edilmesine rağmen gecenin bir yarısı hala mesaj olarak telefonunuzu meşgul ediyorsa, bunda bir yanlışlık olmalı diye düşünürsünüz.
  4. sevgilinin yeni yıl ertesi, hasta ve yeni yıla beraber giremediği sevgiliye attığı mesajın, hala sevgilinin her mesaj atışında gelmesidir. artık vodafone un bir azizliğimi yoksa mesajın o denli içli yazılmış olması mıdır bilinmez bunun nedeni...
  5. 'kiminle beraber olduğunu biliyorum şuanda,ama senin de sevgililerinden biri benim yanımda,
    çok kafiyeli olduysa kusura bakma,sarışınım ama sonradan olma!!!!!!!!!'
    anlamama ihtimali yüksek olduğundan olsa gerek,pek değerli sarısın arkadaşa çok gülmüş ve mesajı yanlış attığı gerçeğini söylememiştim.
  6. gece 3 suları cebime gelen mesajdır;

-ahmet regl olmuyorum ve korkuyorum ne yapıçağımı bilmiyorum annemde şüphelenmeye başladı nolur bişeyler yap.

hay aq denerek cevap yazılmıştır;

+ahmeti bugün sabaha karşı kaybettik morgdayız şu an başımız sağolsun..

evet.bu mesajın üzerine cevap gelmedi.
  7. aynen yazıyorum :

"uykum war d£dim uzatma lutfn...yaptın br hata çkceksn c£zani 2kere aff£ttim ama bukez affetmyrum...budefa allah aff£tsn senı...tamam mı bn skıldım artk yusuf brdaha asla olmaz bunu o kucuk beynine yerleştir"