• görseller

• teknik öğretmenlere mühendislik tamamlama programı
    • teknik öğretmenlere mühendislik tamamlama programı
  1. sen kendini geliştirirsen,vizyonunu oluşturursan kıçlarını avuçlayacak olan örgetmenciklerin sevicidir.takmaaaaaaaaa,takmaaaaaa,takma,takmaaaa,takma yani.
  2. hasta bakıcıları doktor yapmak gibidir.
    gözümde formen kadar değerleri yoktur. kurumsal firmaların kota koymasıyla açıkta kalacak ve yakın zamanda zırlamaya başlayacaklar.
  3. zaten sayısı akıllarda tutulamayacak kadar çok olan mühendislere saygısızlıktır.ayrıca akıllara mühendislerin hepsi mühendislik mi yapıyor sorusunu akla getiren karardır.
  4. tüm tercih listesini mühendislik bölümleriyle doldurmuş biri olarak beni huzursuz eden durumdur. e biz ne güne duruyoz bea ! herkes "tıp yaz yavrum tıp" diye başımın etini yerken ben " idealist bir insanım ben bi kere.mühendis olacağım hayalimi yaşayacağım x kuşağıyım ben x ! " dedim.enayilik mi ettim yani bunu mu demek istiyor bütün bu işaretler !
  5. inşaat mühendisliği okuyorum. staj yaptığım kurum dsi. gittiğim şantiyede dsi nin teknik öğretmeni var. labaratuardan sorumlu. kendisi ösym soruları çözüyor. mantık soruları sıfır. benden yardım istiyor. geometri zaten seçici derstir ona hiç girmiyorum. labaratuarda ondan çok şey biliyorum. hatta kendisi dedi inanın. bir deney vardır çökme deneyi diye geçer. lafa girmeden anlattım nasıl yapıldığını ağzı açık baktı. çimento diyorum, ''napcan olum çimentoyu şu diplomayı bi alabilsem'' diyor. e yok ebenin amı yani. hani kimsenn ekmeği ile oynamam, mani olmam, istemem de ama bu adamın umarım bişeyleri ters gider sınavda. yeni sistemde 330 soruyla sınava tabii tuttular beni. bu elemanı 100 tane matematik 1 sorularıyla mı mühendis yapacaklar? sonra adımız çıkıyor mühendisler maldan çalıyor diye. olum adam çimento ne onu bilmiyor, mühendis olsa ne olur ? sadece mühendislerin değil aklı başında her kişinin düşünmesi lazım bu konuyu. inşaat bir ülkenin lokomotiflerinden birisidir. inşaat sektörü kötü olup, kalkınmış bir ülke var mı bilmiyorum. inşaat çökerse, düzen bozulur.