• görseller

• tek gecelik ilişki
  1. ne bağlılık, ne aşk, ne kıskançlık ne de ortada ilişkinin getirdiği yüzlerce sorundan biri olmaması nedeniyle "en güzeli" diye düşündüğüm sevişkenlik çeşidi.
  2. bağlanılmamak isteniyorsa telefon numaraları kesinlikle alınmamalıdır.
    mazallah aşık bile olunabilir.aman aman.
  3. genellikle fransızlarda görülür kısa bir diyalog olarak özetlenecek olursa

-merhaba
    -merhaba
    -adım jack
    -bende emanuelle
    -çok güzelsin

ardından yatak ve sabah birbirini tanımama hadisesi
  4. genellikle 20 - 25 yaş arası genç kesimin tercih ettiği (tabi istisnalar kaideyi bozmaz) orada burada tanışılıp, ertesi güne herhangi bir anlam yüklemeyen sex türü. uyandığınızda yanınızda 70 yaşında bir kadın yoksa veya buz dolu bir küvette "acilen ambülansı ara" gibi bir notla uyanmadıysanız iyi bir gece geçirdiğinizi varsayabilirsiniz.
  5. her zaman istenildiği gibi sonlanmayan eğlence.
    finlandiya'da ispanyol bir arkadaşımın başına gelmiş durum. barda sarışın hoş bir finli kızla tanışılır. 5inci dakikada yiyişmeye başlarlar, 15 dakika sonra kızın evine gidilir. kızın ailesi evin başka odalarında yaşamaktadır. sabahlara kadar duracell tavşanı hesabı aksiyon devam eder. sabah olunca kız teşekkür eder,çocuğun elini sıkar ve de hoşçakal der.
    ispanyol ise akdeniz delikanlısı olarak şaşkın şaşkın, "elimi sıktı lan" dumuru ile oly mahalini terk eder.
  6. gün geçtikçe artan sevginin, aşkın hiç bir öneminin kalmadığı günümüzde, sevişmenin sevgiyle alakasının olmadığı ilişki çeşidi. her şey o andaki elektriğe ve isteğe bağlı, muhtemelen ertesi gün birbirini bir daha görmeyecek iki kişinin yaptığı eylem
  7. kadınların korktuğu, erkeklerin ise bayıldıkları birşeymiş gibi yansıdı bu tür insanlara. ama efenim ben kendimden örnek vereyim, sene geçen sene, barda bi hatunla tanıştık; gittik bunun evine. neyse altalta üstüste bişiler oldu, ki zaten bizim neslin kanayan bi yarasıdır şöyle 69 uyla, kama sutrasıyla, deep throat uyla falan güzel bi cinsel birliktelik ama yüzeysel sürtünme ve ara ara "bi arkadaşa bakıp çıkıcam" tadında vajinaya giriş denemelerinden öteye gitmez; hatunu tatmin edicem diye yine handjoba, oral sekse koşarsın, neyse sabah oldu olucak falan, bitirmişiz işimizi. hatun döndü ve " sabah bu evde olmasan iyi olur" şeklinde gayet cool tavırla arkasını dönüp ossura ossura uyudu. ben yatamadım tabi bununla daha fazla aynı yerde. gecenin bi yarısı kendimi kullanılmış hissederek, yarı ağlamaklı şekilde yurdumun yolunu tuttum(-evet vadide kalıyordum)

yani uzun lafın kısası, içinizden bana "yuh ulan zikmiş atmış hatunu bi de duygusal insanım tribi çekiyor pezemeng" diyebilirsiniz ama hani derler ya: "insan bazı şeyleri başına gelmedikçe anlamıyor" aynen öyle!

edit: şaka lan şaka ahahahhaha! çatır çatır yedim hatunu, süperdi. allah hepinize versin bi one night stand.

kötülemeden sonra gelen edit: kızı nikahıma aldım, mutluyuz.