• isle of dreams
  itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
 1. tarih boyunca hristiyan ve yahudilerin yaptıkları katliam ve zulümlerin yanında devede kulak kalacağı aşikardır.bugüne kadar dünya medyasında müslümanlığı aşağılamak ve kötü göstermek adına yapılan propogandanın etkisiyle konuşan ve aslında gerçek hakkında zerre kadar bilgisi bulunmayan insanlarca büyütülmektedir.asıl amaçlarından biriside müslümanlığa sürekli çamur atıp kendi yaptıklarını örtbas etmek , yapacakları yeni katliamlara zemin hazırlamaktır. tıpkı amerikanın islamı terör dini gibi gösterip terörün dik alasını afganistan ve ırakta uyguladığı gibi.
 2. sayıyorum;
  -arabaların cadde ortasında durup küllük boşaltması
  -kasiyerlerin müşterilere suratsız davranması (bkz: gücüme gidiyor be sözlük)
  -kurban bayramında kesilen hayvanlar (bkz: panter emel uyuma)
  -yol ortasında hunharca sümkürmek
  -yine aynı kasiyerlerin poşet fakiri olması(sanırım bazı meslek gruplarıyla alakalı takıntılarım var)
  -turist kazıklamak
  -yolda tanıdık görünce üstüne sürmek
  -selamlaşma aracı olarak korna kullanmak vs vs..

  benim gördüğüm kadarıyla buna benzer şeyler işte.

  ha, kanla olan mı?o konuda müslümanlar diğerlerine yetişemez arkadaşım.bunun da nefrete neden olacağını sanmam bu yüzden.
  tamam saygısız olabiliriz,kültürsüz olabiliriz,umursamaz olabiliriz ama bizler cani değiliz.bundan 500 yıl önce yahudileri cellatların elinden kurtaran,milletin cadı diye yakıldığı devirlerde bilimle, matematikle uğraşan insanlarız.katliam kim biz kim?
 3. sadece katliamlar değil, gittikleri yerde dini zorla yaymaya çalışmaları, devamlı isyan çıkartıp eylem yapmaları, 3 kuruşluk ipe sapa gelmez kültürlerini avrupanın insan hakları yasasının üzerinde tutmaya çalışmalarından da kaynaklanıyor. avrupada işe girmeyip sosyal yardımla yaşarlar, 6 yaşında ki çocuklara zorla hijab takarlar, toplumdan izole olup kendi azınlıklarını yaratmaya çalışırlar; ileride burası bizim eyaletimiz olsun diye de talepte bulunurlar. gittikleri ülkelerin bayraklarını yakıyorlar ve şeriat diye slogan atıyorlar.
  şimdi kim niye sevsin bunları ? enteresan bir şekilde akp kitlesinin profilinede uyuyor bu cahil cühela deve jokeyleri.