1. keşlerin parasız kaldığı durumlarda iki tane ışık huzmesi görmek için kullandığı karaciğeri çökerten kimyasal ilaç.
  2. eczanelerde 4 ytl karşılığı alınabilecek kas gevşetici ilaçtır.en çok görülen yan etki bulantı, epigastrik basınç ve yanma hissidir. daha nadir olarak uykusuzluk, baş dönmesi, sersemlik, çarpıntı ve görme bozukluğudur.fakat hap 10+ olarak birden içildiğinde önce yaklaşık 1 saat sonra kaslar gevşemeye başlar, algılamada güçlük çekilir, ağızda susuzluk hissedilir, ne kadar su içilse de yaklaşık 4-5 saat bu susuzluk hissi geçmez.tüm bu sorunlar aynı anda yaşanır fakat kişiyi fazla rahatsız etmez.adamı öyle efendi gibi kuzu kuzu oturtur can sıkıntısı diye bir şey yaşatmaz.ilerleyen saatlerde halüsinasyonlar görülmeye başlanır.yürüyen insanların etrafında uçan küçük ufolar, camel sigarasının logosundaki devenin yere yatıp dinlenmesi, bayrak gibi cool bir şekilde sallanan çalışma masası, yatağın üstünde spiderman, balkonun önünde bekleyen pegasus, insanın üstüne atlayan vazolar vs. halüsinasyonlar.ilerleyen saatlerde insan üstünde gereksiz bir ağırlık, yorgunluk hisseder. yatağa girildiği gibi uykuya dalınacağı düşünülür fakat gece boyu uyku bir türlü gelmez.uyuyamamanın sebepleri düşünülür, sevgili düşünülür, insanların neden 3 aşşağı 5 yukarı yerine direkt olarak 2 yukarı dememesi düşünülür.her şey düşünülür.bazen kişinin düşündüğü şeyler yanı başında belirir.panik yaşanmaz.bazı öğrenciler hapı final dönemlerinde falan gece uyumayıp ders çalışmak için kullanmayı düşünür fakat bu halüsinasyon işi planları suya düşürür.
  3. alkolle birlikte alındığında halüsinasyon gördürmeyen ilaç. ama uykusuzluk ve iştahsızlık gibi etkileri göstermeye devam eder
  4. daha tarlabaşı civarlarına uğramamış veya uğramak istemeyen,lsd ile tanışamamış insanların içtiği,halisünajen etkiyi ilk kutudan sonra yapan ilaç.4 ytl falandır.bazı duyarlı eczacılar tipini beğenmediğine satmaz.
  5. bir bünyeyi 2 kutu combo aldıktan sonra 87 saat uyutmadığı görülmüştür. kesinlikle alınmaması gereken kafa yapıcı bir ilaç türüdür. çok uzun süre kullanımlarından sonra dişlerin dökülmesine yol açtığı bilinmektedir. bir sürü efsane hikayeleri vardır; kişi başı 20 adet aldıktan sonra masada birbirleriyle yeniden tanıştıkları ve duvara tavana çıktıklarını anlatanlar da en ünlüleridir.
  6. genelde lise çağındaki gençlerin kullandığı sonrada kafa oldum edi oldum büdü oldum havalarında dolaşmalarına neden olan iğrenç bir ilaç. kötüdür. çok kötüdür.