merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • videolar

1. 1

tadımca

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. tadım'ın yeni süper ürünü. üç çeşidiyle piyasada. antep fıstıklı (80 kuruş), fındıklı (60 kuruş) ve yer fıstıklı (35 kuruş) enerji depoları olarak piyasaya bomba gibi bir giriş yapmıştır. büyüyen bir şirketin yaptığı tarzda, farklı sektörlere girmeden, ürün yelpazesini başarılı bir şekilde genişletmeyi başarmıştır.

atıştırmalık arayan bünyelerin yaşadığı "abi ülker alsak yeşil sermaye, nestle alsak israile gidiyo, milka desen alman, kinder de italyan ne yiyeceğimizi şaşırdık valla" serzenişlerine artık son. tadımca ile sağlıklı ve huzurlu yaşama kavuşacaksınız.

bir güzel de gelişme: kuruyemişlerinin üzerindeki %100 natürel yerine, %100 doğal yazısı bekliyor müşterileri bu ürünlerde.

bu da internet sitesinden: http://www.tadim.com.tr/...

içerisinde %50 oranında kuruyemiş bulunduran tadımcanın her çeşidinde ana ürün ile beraber sarı üzüm, siyah üzüm, yulaf, pirinç patlağı ve özel sos kullanılmaktadır. kuruyemişin her zaman en mükemmelini ve en lezzetlisini tüketiciye sunmayı hedefleyen tadımın tadına doyulmaz lezzetteki hem atıştırmalık hem de doğal yeni ürünü tadımca, 30 gr'lık paketlerde size en yakın bakkal, market ve kuruyemişçilerin raflarında yerini almıştır.
  2. antep fıstıklısı gayet lezzetli olan düşük kalorili ürün.

ama görüntü itibariyle insana kuş yemi yediğini hissettiriyor. muhabbet kuşu besleyenler bilir. ballı kraker denilen atıştırmalık ek besinleri olurdu. çubuk şeklinde kafesin ortasına asılırdı. parlaklığı ve şekli aynı ona benziyor.
  3. tadım zaten paketlenmiş gıda sektöründe, kalite konusunda lider olan bir firma. tadımca ürününü de denedikten sonra bağımlısı oldum. bu ürünü üretenden de satandan da allah razı olsun. bence tadımca antep fıstıklısı en güzeli. ancak yer fıstıklı olan da eski zamanları hatırlatıyor, nostalji rüzgarları estiriyor.
  4. ballı mallı, fıstıklı, üzümlü hafif görünümlü ama içerik itibari ile duvar tırmandırıcısı kıvamlı, tatlı krizi hafifleticisi.
  5. her yiyişimde kendimi muhabbet kuşu yemi yiyormuş gibi hissetmeme rağmen fındıklısına bir türlü karşı koyamadığım lezzetli ürün
  6. fiyatlarında ufak bir değişiklik olmuş: yer fıstıklısı 50 kuruş, fındıklısı 75 kuruş ve antep fıstıklısı 1 lira. ama hâlâ güzel. yiyin gâri.
  7. maddi kazancımdan (öğrenci parası) neredeyse her gün 2 x 1,25 = 2,50 tl'yi vermeme sebep olan o güzel, o aşık olduğum. yerken orgazm geçirilesi şey.
    market sahibi lanet olası kadın sevdiğimi bilip gözümün önüne koymuş. dayanımyorum tedavisi varmıdır bunun.
  1. 1