merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

taşak ve göt arasında bulunan ince çizgi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. göt deliğinden başlayıp taşaklara kadar ortadan giden, taşaklara ulaştıkça da kaybolmaya yakın azalan bir çizgidir.

edit: normalde hiç haz etmem böyle eksi oy alınca verilen editleri ama dayanamadım. yahu bu bi sözlük, ve bir insan anaotomisindeki bir bölge tarifi verilmiştir. isteyen eller, yoklar. bir yazarımız da bunun belki bilimsel ismini verir, açıklar veyahut varsa neye yaradığını yazar. nesi var bunun. midesi bulananlarmı dersin sözlüğü kirlettiğini düşünenlermi dersin. yapmayın dostlar yapmayın ağalar. yani sözlük elverse çekinmeden bir de resmini koyardım bu saatten sonra.
    ohh be içim rahatladı. ama seviyorum sizleri. varsın yok sayalım bu çizgiyi*.

edit2: bu giri yazıldığında görseller diye bir fasilite olmadığından "edit" kısmında "yani sözlük elverse çekinmeden bir de resmini koyardım bu saatten sonra" denilmiştir. şimdi görsellere bu resmi koymak kimleri memnun edecek bilemiyorum o yüzden lütfen böyle isteklerde bulunmayın. bir diğer konu da diyelim ki resim koymaya karar verdik, iyi de kiminkinin resmi olacak o. açıkçası ben çekmem ne benimkini ne de bir başkasınınkini*
  2. türkiye'nin asya ile avrupa arası bir köprü pozisyonunda olduğu gerçeğini çağrıştıran bölge.ne batılı ne doğuludur.öylesine takılır gider.
  3. çok fazla sayıda sinir ucuna sahip olduğu için yüksek cinsel haz verir.
  1. 1