1. bir erkeğin hayatı boyunca yaşayabileceği en güzel sancı. çok acı verse de mutluluktan önemsemezsiniz. boşalma anı ise tam bir faciadır. kapılar açılır ve çatışmalar başlar.
  2. genellikle ayaklardan giren soğuk ile başlar. yumurtalıklardan biri şişer ve iç çamaşır ile temas ettiğinde bile feci bir acı verir. tedavi yöntemi iste yumurtalık bölgesini ve ayakları sıcak tutmaktır.
  3. az ya da çok mastürbasyon sonrasında, ilk cinsel tecrübe zamanlarında veya ergenlikte testisler büyürken oluşabilecek ağrılardır. devam ediyorsa üroloğa görünmelisiniz ama.
  4. bir erkeği kıvrandırabilen başlıca ağrı. yürüme şekliniz bile değişir, dokunamazsınız. ağrının sebebi bir darbe sonucu değil de cinsel içerikliyse, oturup beklemekten başka çareniz yoktur. şişkin ve doludur. işeme ve mastürbasyon ağrınızı dindirme yolunda önemli adımlardır. hiçbir şey yapmadan beklemeniz halinde saatlerce acıyı hissedersiniz.

    (bkz: kovalar dolu)

    (bkz: geçmiş olsun)
  5. varikosel rahatsızlığından muzdarip kişilerde sıklıkla rastlanılabilenecek durumdur.allah acil şifa versin dedirtir öyle de pis bişi bu ağrı