1. gerçek anlamda kalkık olması çok güzel olurdu doğrusu... sen de brezilya, ben diyim venezuella... ya da kısaca zenci popo.
    ama götlerinin tepsi gibi düz, geniş veya çoğunlukla basenli olmasına rağmen, kalkıkmış gibi davranmaları ilginç hakkaten.
    popoları kalkık olanların çoğu mütevazi. heyhat, bu ne tezat...
  2. evet türk kızlarının götleri kalkık ama sadece türkiye sınırları içinde. work and travel programında amerika da gördüğüm kızlar ise birden tam tersine dönüyor. valla götleri asfalta sürtünüyodu yürürken. abaza erkek olmayınca işler değişiyor tabi.
  3. genetik açıdan türk kızlarının çoğu kısa bacak boyu ve geniş basen gibi ortak özelliklere sahip olduğundan en azından fiziksel olarak doğruluğu kanıtlanamayacak önerme.
  4. e tabi olabilir böyle şeyler. avrupalı ve hatta asya kızlarının da götlerinin kalkık olması ne kadarsa türk kızlarınınki de o kadardır. alttan alırsınız, fazla irdelemezsiniz, umursamazsınız böylece kalkık olan malum organlar olması gereken seviyeye inecektir.
  5. bu güne kadar duyduğum en isabetli tespit. genelinin götü kalkık. bazılarının da göğüsleri sarkık oluyor ama push up sütyen takıp bir şekilde kurtarıyorlar durumu.