1. kaç yıldır düşündüğüm, kafa yorduğum durumdur. ama çözüm bulamadım. neden kısalar, neden kısasınız türk kızları?
    şu anki birinci önceliğimiz bu. dünyadaki diğer her şeyi siktir ettim, bu konu üzerinde yoğunlaştım yine de yok olmuyor. geçen arkadaş geldi. '' mardin'de düğün basmışlar, bisürü ölü var'' dedi. siktiri çektim, ''onu boşver türk kızları niye kısa, neden nedeeeen?'' diye bağırdım. evet, çok önemli konu gerçekten.

hacı onu boşver de benim bi tane kız arkadaşım var. boyu 1.70. diğer herkes 1.60 desek, bir kişi de 1.50 o zaman. çok garip lan.
  2. türk erkeklerinin boy ortalamasının 1 70 olduğu hatırlandığında; ne kadar ekmek o kadar köfte durumudur.
  3. türkiyedeki erkeklerle tencere kapak olayı oluşturmak içindir. uzun boylu olduğunu idda eden türk erkeklerinin boyu bir çoğunun 1.75 civarındadır.1.80 üstündeki erkek sayısı çok azdır. olanlarda genelde balkan taraflarından gelmişlerdir.(bkz: boşnak erkekleri) o yüzden böylesi gayet uygundur. siz 1.70 ken yanınızdaki kız 1.80 olunca velisinin elini tutmuş gibi oluyor. halinize şükredin oturun oturduğunuz yerde.
  4. en güzel birşeydir. alttan alttan bakıyolar ya yanyanayken, off hastasınım lan, yirim.