merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

türk kızı hint kızı gibidir öküze tapar

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. doğrudur; bizzat ben kendim gördüm, tapar mı tapar. lakin öküzler öküz olduklarından bihaberdirler. işin tuhafı kızlar da zaten, bu farkındalıksız durumun kendisine taparlar özünde. "o yüzden kal geldi" olurlar ya zaten. iki taraf için de adaletli değildir aslında. hiç öküzle, insan akıl olarak aynı kefede olur mu? ben elmayı, elma olduğunu bilerek seviyorum diye, elmanın da beni sevmek gibi bir mecburiyeti var mı? elma'ya ne kadar anlatırsan anlat, anlar mı elma olduğunu?

e peki; öküzün elmadan farkı ne?

dolayısı ile, severiz yemeyi, ikisini de...

ve fakat tapmak; salakların işidir ancak.
  2. sadece türk kızına indirgenemeyecek, evrensel bir yaşanmışlık, yaşanıyorluk, ve yaşanacaklıktır. ayrıca her kızın kendi öküzü vardır, kimse aynı öküzü çok öküz diye sevmez. öküz dediğin öküzlüğüyle bir başka öküzü geride bırakıp hatunu kapandır.
  3. hindistan ile türkiye kız ve öküz nüfus karşılaştırmasının yapılması gereken durum. bir de şu var; bu öküzlerin ilgili coğrafik dağılımları. kilometre kare başına düşen türk kızı ve türk öküzü sayısı ve bunların karşılaşma yüzdeleri. öküz canlı bir varlık olduğuna göre kızın öküze tapması için onu tanıması, karşılaşması gerek. şimdi burada şöyle bir sorun ortaya çıkıyor türkiyedeki kızların bir öküz ile karşılaşma olasılıkları nedir ve bu öküzler öküzlüklerini kızlara nasıl ispat ederler? öküzlüğünü kıza ispat eden öküzün kız tarafından tapılma ve reddedilme yüzde dağılımı nedir.

yoksa hint kızı öküze tapar türk kızı öküzü teper mi (yani reddeder mi)? acaba reddedilen yani tepilen türk öküzleri kendilerine tapıldığını mı düşünmektedirler? yoksa türk kızı karşılaşıtğı öküze "sapık" demekte öküz de öküzlüğünden bunu bu bana "tapık" olarak mı algılamaktadır?

bilimsel araştırmalara konu olması gereken birdurumdur.

eğer öküz, türk kızına öküz trene bakar gibi bakıyorsa türk kızı imkanı yok tap(a)maz! en azından öküz öküzlüğü devam etse bile bazı genetik mutasyonları becerip bakmayı bilmek konusunda bir takım şeyler öğrenmeli, o kafasını biraz çalıştırmalıdır. yoksa hiç bir zaman tapılası bir öküz olamaz, itilesi kakılası durumundan kurtulamaz ve sapık damgasını poposunun bir yerine yer...

cııızzzz.
  4. büyük oranda doğru önerme. ne öyle şaşırmış numarası yapıp, küfür yemiş gibi davranıyorsunuz ki?

öküze tapan kızlar... hani şu sokakta görüp de "oha güzelim kızın yanındaki herife bak!" dediğiniz kızlar. hani ağzına sıçan, kendilerini aşağılayan erkeklerin peşinden ağzı açık koşan kızlar. hani "aşkım" dediği halde dayak yediği, fiziksel hasar aldığı insanla hala birlikte olmaya devam eden kızlar. hı hı evet. doğru cevap, bildiğin türk kızları.

not: genelleme değil nokta atışıdır. noktalardan nasiplenen öküzistlere selam ederim.
  1. 1