• görseller

• türk erkeğinin ortalama penis boyu
    • türk erkeğinin ortalama penis boyu
  1. yapılan araştırmalar sonucunda 14,5 cm olduğu saptanmış.
    öncelikle bu araştırma kimlerin üzerinde yapıldığını gerçekten merak ediyorum. zira kimse bana böle bir taleple gelmedi. arkadaşım 1500 kişinin üzerinde yapılan deneyle bütün bir milleti zan altında bırakmak doğru mudur sorarım size? ne demek 14,5 cm? bir kere biz türklerin penis boyu dillere destandır. 20 santimden aşağı bulun anında keseyim. bunlar sırf bizi dünya aleme rezil etmek, ülkemizi zor durumda bırakmak için dış güçlerin oynadığı tezgahtır. yapmayın etmeyin, böyle insanların yaptıkları araştırmalara da itibar etmeyin efendim. elhamdülillah penis boyu ortalaması 23-24 cm olan bir neslin torunlarıyız, böyle iftiralar türk'ü küçültmez aksine yüceltir.
    zannediyorum ki her türk erkeğinin vermesi gereken tepkiyi verdim, görevimi yerine getirmiş olmanın verdiği mutlulukla havalardayım şu an.
  2. araştırmalarına güvendiğimiz kişilerin (!) bu araştırmayı nasıl yaptığına ve ne şekilde sonuç aldığını merak ettiğim açılımdır.
    bize herhangi bir bilim adamı gelip bakmadı o sebeple.
  3. biz sözlük erkekleri olarak araştırmanın dışında kaldığımızdan ötürü ortalama düşmüştür efenim. saylanmaz. kaale alınmamalıdır.