• atlas

bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
  • görseller

• survivor ünlüler gönüllüler 2013
  1. kameramanlar sürekli bunların yanındaysa, bunlar nasıl bu kadar rahatlar sorusunu akıllara getiren program.

yanlarında sürekli kameralar var. ben olsam gerilirdim. adamlar analarının karnından kamerayla çıkmışlar kadar profesyonel...
  2. kızın birine siktir git diyen bir yarışmacı var, çok enteresan. kendi gitmeyi akıl edemiyor kafasını siktiğim.
  3. solumda akan program. bağırışıp duruyorlar. bir kız var o fena. geçen yıl daha tatlıydı. geçen yılki ada bu yılkinden güzeldi hem.
    izlemiycem de acun cemaatçi ilan edildi ya reytingi artsın diye takılıyorum öyle. hayırlısı.
  4. ilk elenen kişinin emel olduğu yarışma. yine acun reyting uğruna harcadı birini. gerçi ben dedim bu duygu bu kadar kendine güveniyor kesin acun'la sözleşmesi vardır diye. yoksa kim atar abi buna oy? manyak olması lazım insanın. ben kendi ana babası olsam atmam kız kafayı yedi 1 haftada dönsün diye. sembolü de aldı, haftaya da gidemiyor. kazanmaları lazım artık dokunulmazlığı.
  5. saçma sapan bir program, vakit kaybından, zihin bulantısından başka hiçbir işe yaramayacak görüntüler içermektedir.

yaşını başını almış, hayatta pek bir beklentisi olmayan insanların bunu izlemesini yadırgamıyorum. ancak genç nesiller bunu izliyorsa neden bir bok olamadığımızın kanıtıdır. bu ve benzerleri.
  6. geçen sene merve nin bütün dediklerini doğrulayan yarışma. acun un turkcell le anlaşmalı olduğunu 10 bin mi 20 bin mi ne bir mesaj hakkı olduğunu söylemişti yanılmıyorsam. alınganlığından ve egosundan diğer yarışmacılara her fırsatta posta koymaya kalkan, kendisinden 2-3 yaş küçük birine "büyüklerine saygılı ol" diyebilecek kadar ezik, bir tek kendisinin haklı olduğunu düşünüp diğer 7 kişiyi ise haksızlıkla suçlayan ve ağır kişilik bozukluğu olan bir "tatminsiz" e verdi yani oyunu izleyenler he? gerçi bu memlekette olmayacak bir şey de değil ayrı konu.
    dokunulmazlığın duygu ya gitmesi de tesadüf tabi.
  7. şu duygu denen kız kaldıktan sonra programa olan güvenim azaldı ya da türk insanına mı desem bilemedim. şu kıza oy atan zihniyeti şiddetle kınıyorum. ayy ne salak insanlar var ya. hayır umarım acun'un oyunudur yoksa bu kadar algısız insanla aynı ülkede yaşadığıma inanmak dahi istemiyorum.
  8. bana göre daha güzel kız kalmıştır. problem yok yani.

ayrıca duygunun ünlüler grubundaki ümit karan ve dağhan dışındaki bütün sözde ünlülerden daha ünlü olduğu yarışmadır. acun senaryoyu yazmış oynuyor gençler.