merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

spor salonunda taytla spor yapan kız

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. amacı sevişecek adam bulmaktır. pis orospu. tabii ki bakacağım götüne.
    ne var yani. dini insancım gereği sik elde dolaşıyorum.
    göt görünce dayanamıyorum.
    pis orospu (üzülen smiley)
  2. ne iğrenç insanlarsınız. belki sıcak geliyor? hiç biriniz hayatınız boyunca spor yapmayıp mal gibi sözlük başında geçirdiğiniz için hayatınızı, anlamazsınız tabi spor yaparken dökülen terleri.

yok ama siz onun bunun poposuna bakın. hatta tayt giymenin teşhircilik olduğunu savunun. onu da geçtim spora sadece tayt giyen kıza bakma amacıyla gidin.
  3. hep yanlış taraflara çekilen durumdur. spor yaparken rahat elbiseler giymek gerekir ve bu şort olur eşortman olur ya da tayt olur. bunlar arasında rahat hareket etmek için en iyisi tayt ve üstüne bol uzun bir bluz hiç fena olmaz doğrusu.
  4. çarşafla mı yapaydı? o zaman namuslu mu olurdu? yazın eşofman bile bütün gözeneklerden su fışkırma sebebi. bence şort en rahatı ki tayt seven tayt giyer. önyargılarınızdan olacak ölümünüz saygıdeğer sözlükdaşlarım.
  5. basket şortu giyse bacakları açılacak, dar şort giyse hoş durmayacak, eşofman giyse inanılmaz rahatsız olacak, sıcaklayacaktır.
    tayt giyip üzerine bol ve uzun bir tişört giydiğinde rahat edecek kızdır. bi yeri de açılmaz.
  6. eşofmanın folofoşluğundan zerre haz etmeyen insandır; zira kendimden biliyorum, bol şeylerle antrenman yapılmıyor?!
    onun dışında leopar taytla salona gelen hemcinslerime şahit olmuşluğum var?! onlara diyecek laf, kuracak cümle bulamamışımdır, dün gibi aklımda?!
  7. saçını at kuyruk yapmış, üzerinde askılı olan, saç bandı takan, elinde de kocaman bir su şişesi taşıyan kızdır. yürüme bandı reklamında oynuyor. güzel kız.
  1. 1