• görseller

• sonisphere festival
    • sonisphere festival
    • sonisphere festival
    • sonisphere festival
    • sonisphere festival
    • sonisphere festival
  1. biletim hazır, arkadaşlar hazır, her şey hazır beklemekteyiz..
    yarın saat 10.30 civarlarından itibaren yaklaşık 12 saatlik bir maratona başlıyoruz.
    yarışta bize eşlik edecek olan metallica, lamb of god, down, mastodon, pendulum, kamelot, slipknot, korn ve the sword'a da şimdiden coşturun ulan bizi diyoruz..

bu yıl ilk defa düzenleniyo bu festival, 6 ülkede olcak, ilerki yillarda daha fazla ülkelere yayılma gibi planları da varmış..
    bu fiyata bu grupları getiren organizasyonun ayaklarından öper, başarılarının baya bi devamını dilerim..

link verim tam olsun: http://www.sonispherefestivals.com/
  2. aeg live ve kili live önderliğinde 6 ülkede gerçekleştirilen festival. kod adı metallica festivalleri olarak anıldı uzun süre. (her festivalde metallica headliner)
  3. süper bi şekilde geçmiş olan olay..

metallica her zamanki gibi süperdi, slipknot kötü olmadığını ikna edici bir şekilde gösterdi hepimize, korn sahnedeyken ben yemek yiyordum, down çok iyidi, lamb of god'u neden sevdiğimi (zaten unutmamıştım ama) tekrar hatırladım, kamelot ise kesinlikle bana göre olmadığı için kötü yorumlarımı bu seferlik içime atıyorum.
    pendulum'u görmedim, mastodon ve the sword ise iptal oldu, bizim tabi son anda haberimiz oldu bundan..

ortam güzeldi, hava güzeldi, her şey çok iyidi, kendime gelmem ise üç gün sürdü..
    sıradaki sonisphere festivalini dört gözle bekliyoruz..

sırada: (bkz: graspop)
  4. anthrax a 45 dakika sahne süresi verip anathemayı headliner yapabilecek kadar rezil bir organizasyon.herkesi son güne koymuşlar nası dayanıcaz tek gün?
  5. bari son güne katılabilseydim dedirten, konsere gidememenin acısını son ses evde dinleyerek gidermeye çalışmak. dream on
  6. bir daha yapılsa da bu sefer kaçırmasak dediğim festival.

2010'da düzenlenen (bkz: sonisphere festival 2010) metallica, rammstein, slayer, megadeth, manowar beşlisini kaçırdığım için hala hayıflandığım organizasyon. ertesi sene ise iron maiden ve slipknot'ı kaçırdım.

resmi sitesinde 140.000 hayrana teşekkür edilmiş ve 2014'te görüşürüz denilmiş. türkiye'de yeniden düzenlenecek mi kimler gelecek merak konusu. bu sefer kaçırmayacağım kesin zira sonisphere en iyisi ve boş adam getirmez.