1. 1947'den beri varolan ilaç markası.bitkisel ürünleri,vitaminleri,mineralleri,özel takviye ürünler diye geçen ürünleri bulunur.tırnağınız,saçınız,kılınız tüyünüz,kıçınız başınız,kilonuz için yani kısacası her şeyiniz için yararlı olabilecek bir ürün bulabilirsiniz.köpekbalığı karaciğeri yağı veya yeşil çay yaprağı gibi şeyler bile vardır.
  2. içeriğinde domuz jelatini bulunan ürünlerine koca koca yazılarla "bu üründe domuz jelatini kullanılmıştır" yazarlar.. müşteriyi düşünen, müşterinin hassasiyetini önemseyen bir pazarlama stratejisi yürüttükleri için takdir ettiğim firmadır..
    bir de kredi kartı sözleşmesine büyüteçle bile okunmayacak küçüklükte maddeler sıkıştıran bankalara bakın..
  3. eşşek kadar tabletlerini her yutuşumda, boğazımdaki "bir şey var orada" hissi geçinceye kadar tetikte bekliyorum ben. her defasında "aha bu sefer kesin boğazıma takılacak, bi'de yalnızım, ölümü bulacaklar" şeklinde paranoyalara ev sahipliği yapıyor bünyem.
    tamam, ben abartmayı seviyorum ama onlar da parmak kadar tablet yapıyorlar. neyse işte, teşekkürler solgar.
  4. evet omega 3 hapı eşek kadardır.. hatta o kadar eşek kadardır ki seven seas'ın haplarının 2 katı kadardır.. buna mütevellit 1 hap birgünlük ihtiyacı karşılar ve kullanım süresi seven seasa eşdeğerdir. 1 ay içersinde tüketilir bir şişe hap.. yalnız alacaklara bir tavsiye evet yuttuktan yarım saat sonra ağzınıza balık tadı gelecek, endişe etmeyiniz..
  5. multivitamin vm-2000 ile denediğim marka,

etkileri için enerji patlaması, uykusuzluk, hasta olmamaktır.

6 aydan fazla kullanmanın doktorlarımız tarafından pek doğru olmadığı belirtilmekte fakat doktorlar arasında bile tartışılmaktadır. zaten 6 ay sonra, bünye enerjiye alıştığından etkileri de azalıyor gibi geldi bana.

günlerin uzadığı yaz dönemi ile çakıştırılıarak kullanılabilir.

(bkz: ben yaptım)
  6. maliyeti düşürmek amacıyla üretimi türkiye'de yapılmaya başlandığından beri kalitesizlikte tavan yapmış besin destek ürünleri markasıdır.

yurdumun havasından mıdır, suyundan mıdır bu ürünler ülkemizde üretilmezken çok daha kaliteliydi. içerisinde vaad edilen maddelerin bulunduğundan şüpheliyim. üretimde çalışanlar sanırım türk ve malzemeden çalma konusunda genlerden gelen özelliği sonuna kadar kullanıyorlar.
  7. ben senelerdir aktif spor yapan kendi çapında sağlıklı yaşam süren biriyim çok araştırma yaptım abd de sordum kesinlikle solgar diyorum adamlar ilk önce cam altını çizerim cam şişelerde ürünlerini satıyolar bunlar doğal ürünler plastik için bozulamaları çok muhtemel ayrıca ikiside abd çıkışlı abd ye gidin bakıyn ya da sitelerine gnc ürünleri türkiyedeki fiyatlarından 3/1 daha ucuz orada burda gnc nin burda bir balıkyağı 75 lirayken orda sadece 7 dolar yani 14 lira bile değil biraz gerçekçi olmakta yarar var :) ama en iyisi yiyin meyve sebze :d
  8. türkiye'de fahiş fiyatlardan satılan multi vitamin takviyesi. annem bunların çıkardığı üzüm çekirdeği haplarını kullanıyormuş üç senedir, evet ilgisiz ve hayırsız bir evlat olduğumdan bundan hiç haberim de olmadı yani, daha yeni öğrendim. haplardan da baya memnunmuş, iyi güzel kaç para bu dedim 30 kapsüllük olanı eczanede 50 kağıtmış. kıllandım tabi, hemen açtım ebay'ı "solgar grape seed" yazıp arattım baktım aynısının tıpkısı 10 dolara satılıyor 60'lığı ise 18 dolar. hesap yaparsak ebay'den alacaksın iki tane altmışlık $36 + shipping $15 = $51 yani 120 hap 80 tl ediyor, kazıkçılığın boyutuna bakar mısınız. bunu anneme söyleyince bayılacak gibi oldu bi an, oturttum koltuğa kadıncağız yığıldı kaldı orada. kolonyayla kendine zor getirdim valla. yani diyeceğim o ki solgar ürünlerinden herhangi birini kullanıyorsanız ebay'den kargoyla ya da tanıdığınız vasıtasıyla yurtdışından getirtmenizi tavsiye ederim, annem gibi yok yere kazık yemeyin. üzülürsünüz sonra.