merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

solcu kızların genelde kara kuru ve çirkin olması

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. siyasetten hiçbişi anlamazsan saldır koçum, felsefesinin bokunun çıkartılmış halidir. böyle kıt bir algılamaya sahip olmaktansa, kara kuru ve çirkin olmayı seçmelidir. en azından düşünecektir ve üretecektir. aksi takdir de yazık. gerçekten yazık.
  2. birilerine göre çirkin olabilir. herkese göre çok güzel de olabilir. ama şu bilinen bir gerçektir ki o solcu kızlarda; vicdan, yürek, iyi niyet,seviyelilik, kendini her ortamda zekasıyla belli etme, ayrım yapmama, hor görmeme gibi nice güzel yetenekler kıyaslandığı veya kıyaslanabilecek diğer hemcinslerinde yoktur. marx'ın yazdığı doktora tezini okur. diğerleri gibi marx'i, spencer'in arkadaşı olarak bilmez. (bkz: marks and spencer)
  3. (bkz: verse sikmez misin eşiği)

böyle bir şey var aga. bir hatunun ne kadar çirkin olduğu betimlenirken[ki kolunun bacağının orman gibi olduğundan, şavrole tamponu misali bıyıklara kadar detaylandırılıyor bu anlatım] illa ki konu dönüp dolaşıp buraya geliyor ve öyle nihayetleniyor. o yüzden solcu kızların alayını çirkin olarak betimleyen yurdum abazanının muhabbetinin nihayetlenme denklemi de şu şekil oluyor haliyle;

- aga solcu karılar bıyıklı mıyıklı oluyomuş, böyk
    - biri verse sikmezsin yani?
    - sıvazlamaya başladım bile

bu tarz muhabbetleri text bazlı sitelerde dillendirip de, herhangi bir hatundan olumlu dönüş alan biri oldu mu onu merak ediyorum aslında. bi mesaj atın lan. "hehe, ben çok güzelim lan allahın şakirti" diyor mu mesela bunlardan hiçbiri. diyorlarsa "size demeğdim ki bağyan :))" diye anında yazmaya başlıyor musunuz? tüm şartlar sağlandığı takdirde ağda ve tıraş masrafını hangi taraf karşılıyor ya da karşılıyor mu?

bıyık yalamak güzel mi lan aksldlaş. bi de bunu cevaplayın bari.
  4. benim varlığımla anlamını yitiren önerme. kara değilim, kuru hele hiç değilim, güzellik göreceli elbette ama ne bileyim yüzüme bakılır be.. sonraaa; ulan solcusu kara, sağcısı akça pakça demek ne demek şimdi? ayrıca;
    (bkz: beni kategorize etme)
  5. çatışmaları salyaları akarak izleyen erkek cinsine vücudunu teşhir etmediği için,izleyecek bir gösteri sunmadığı için, çirkin diye eleştirilen kadın. bir tarafını açsa zaten hemen bir zeyna, bir amazon savaşçısı olarak göklere çıkarılacak. bu kızlarda davaları için savaşıyorlar ama zeyna gibi mini etekle savaşmadıkları için prim yapmıyorlar. bu arada dinci kızlarında solcu kızlarla bu açıdan aynı sınıfa girdiğini düşünüyorum. bir ideolojisi var, fikirlerini savunuyor ve kıyafetindeki teşhircilikle prim yapmaması lazım. gerçi şu anki dinci kızlar tikilerden bile daha fazla teşhirci ama...
  6. önermeleri çürütmek için genel olarak; bunun tersi durumların varlığına işaret edilir. "bütün elmalar kırmızıdır." önermesini çürürtmek için; "hayır, yeşil elmalar da mevcut" demek bakıldığında doğru olan gibi gelmekte. ancak; mevcut önerme eğer pozitif bilimler alanında değil de sosyolojik bir mecradan ise; o zaman önerme bu kadar basit bir şekilde çürütülemez. mevzu olan konuda olduğu gibi; önermeyi çürütmek için verilen ters örneklerin hepsi, arka planda var olan ve bizi bu tespite götüren kavramları güçlendirmekte. güzellik ve çirkinlik kavramlarını güçlendirdikçe de aynı sarmal başka pratiklerde tezahür edecektir.
  7. etrafındaki tüm kadınlar ileri derecede örtündüğünden ancak fantezi dünyasında onlarla muhattap olabilen zeka küpünün tespitidir.
    bi' de etradınfaki kadınlar ileri derecede açık olan şişkolar vardır. onlar gelen olarak yüz ya da vücut ölçülerine dikkat etmediklerininden sağlıklı bir kıyaslamaya gitmeleri beklenmemelidir.
    iki tip tespitçinin ortak noktası abazan dolaşmalarıdır.
    bu ortaklıktan da ancak böylesi bir tespit çıkması beklenir.
    bi' tarafta ekstra ahlaklı, tüm kadınları kendi bacısı gibi gören, son derece muhafazakar biri; diğer tarafta süzmeye başladığı kadının memesine gelinceye kadar boşalan, banyo yaparken pipisini fi tarihinde görebilmiş liberal zonta. aynı ortama salınsalar büyük bir işlahla birbirlerinin haklayacak olsalar da şimdilik aynı kaba pisliyor olmaları onlara bazı sohbet konularında ortaklaşma ihtiyacı hissettiriyor olabilir.
    olsun...
  1. 1