1. bizim bir arkadaşın fantezisi. (ihtar: vay sapık, mastürbasyon kralı vs. tanımlar istemiyorum nickaltıma).
    alternatif mastürbasyon yöntemleri üzerine engin düşüncelerini paylaşan bir abimiz "olum başkasının eliyle otuzbir çekme hissiyatı vermenin yolunu buldum, sol elini uyuşturup mastürbasyon yapınca insan bir tuaf oluyor".
    bu arkadaşı daha enlemesine tanımak için başka örnekleri de sunmak isterim; sivri sinek fantezisi. "sivrisineklerden bunaldın ve sikiyim tüm sinekleri dedin. sözünde durman lazım. durmazsan kafir olursun, kefaret orucu tutman lazım. ben yolunu buldum. sivri sineği yakala. kanatlarını kopart ve küvete bırak. sen de dolu küvete yat. sadece benis bir ada gibi küvetten dışarı çıksın. ve sineğin o adaya ulaşmasını bekle.".
    şimdi bu adam tacikistan'da bir türk mühendis. hem tacikleri çinlilere karşı koruyor hem de güzel ülkemizi temsil ediyor. turizm bakanı duyarsa vay haline.

edit ve büdüt: mastrubasyon üstadı muddlehead der ki: arkadaşın bahsettiği bu yöntemler l-manyak'ın bir sayısında memo tembelçizer'in çizdiği "mastder" (mastürbatörler derneği) köşesinin içinde geçen mastürbasyon yöntemlerinden bir kaçı olarak geçiyordu. hatta memonun uçuk çizimleriyle anlatılıyordu. arkadaşın ordan alıntılamış olabilir, gerçi el uyuşturma hadisesini "brezilya yöntemi" olarak çoğu kişi bilir de; sinek olayı memonun icadı olsa gerek.
  2. hayra alamet değildir.

zira sol kolun, sol elin sol taraftaki herhangi bir şeyin uyuşması, karıncalanması kalp krizi riskini düşündürdüğü için insanların kafasında '' abi kalpten tık diye gidersin '' diye bir replik oluşturuyor. aman diyim, bir doktora filan görünmekte yarar var.

mazallah. tık diye gidersiniz.

edit: biz burada inceledik, böyle bir şey daha varmış ;

(bkz: sol kolun uyuşması)