• videolar+2

• görseller

• skyfall
    • skyfall
    • skyfall
  1. ilk filmi izledikten sonra, o kadar paraya 10 tane kaliteli yapım çıkar dediğim için bir daha izlemediğim james bond denen gerzek bir ajanın maceralarını konu alan gereksiz bir devam filmi. işi tadında bırakmayı bilmiyorlar, çünkü filmi izleyen insanların ne kadar geri zekalı olduklarını çok iyi biliyorlar. ee tabi para kazanıyorlar o geri zekalı insanlar sayesinde, neden kapatsınlar ki ticarethanenin kepenklerini.
  2. kapalıçarşı'nın beyazıt kapısı'nın önünde aylardır bir asansör düzeneği mevcut meğerse bu filmin kovalamaca sahneleri için kurulmuş oraya... hay sikeyim arkadaş "çatıda restorasyon var" diye aylarca keklemişler beni... isyağn!
  3. james bond duruşunu bozmuş filmdir. içerik olarak değil de genel görünüş itibariyle. james bond artık zeytin taneli martinisini bırakıp fıçı biraya başlamış istanbul'da çekimi süren bu film yüzünden. adamı biraz daha tutsan istanbulda köpek öldüren içmeye başlayacak. artık kafa bi' milyon bir tip emek sinemasının önünde sabahlar vaziyette görürüz falan bondu.. ajanlık hikayelerini falan anlatıyor çevresindekilere... yani böyle giderse bondu böyle görmemek içten bile olmayacak.

- yıllar önce istanbula urfadan göç eden urfalı bond bir tornacıda işe başlamış, patronunun işlediği bir cinayeti yaşı küçük diyerekten üstlenen bond hapse girer ve orada tanıştığı eski bir istihbaratçıdan herşeyi öğrenerek yıllar sonra tam donanımlı bir ajan olarak sivil hayata döner.. olaylar olaylar..
    filmin soundtrack'i olarak da;
    http://www.youtube.com/...
    al sana skyfall...
  4. her şeyi geçtimde fotoğraflardan ve fragmanlardan anladığım kadarıyla javier bardemin ''benden ala piç yok bu dünyada'' konseptli evil halleri çok hoş olmuş
  5. en iyisi olmasa da süpersonik bir 007 james bond theme olmuş. preview dinlenince bu kadar efsane bir şey beklenmiyordu. ama elbette şimdiye kadar en iyi 007 james bond theme olanı * * * geçemiyor. yine de pek hoş, pek naif.

this is the end
    hold your breath and count to ten
    feel the earth move and then
    hear my heart burst again

for this is the end
    i've drowned and dreamed this moment
    so overdue, i owe them
    swept away, i'm stolen

let the sky fall, when it crumbles
    we will stand tall
    or face it all together

we will stand tall
    or face it all together
    at skyfall

skyfall is where we start
    a thousand miles and poles apart
    when worlds collide, and days are dark
    you may have my number, you can take my name
    but you'll never have my heart

we will stand tall
    or face it all together

we will stand tall
    or face it all together
    at skyfall

where you go i go
    what you see i see
    i know i'll never be without the security
    are your loving arms
    keeping me from harm
    put your hand in my hand
    and we'll stand

we will stand tall
    or face it all together

we will stand tall
    or face it all together
    at skyfall

let the sky fall
    we will stand tall
    at skyfall

http://www.youtube.com/...
  6. adele nin skyfall filmine yaptığı şarkıdır aynı zamanda.adele dedim ben böyle böyle skyfall'da yardımcı oyuncu(figüran lan) olarak oynuyorum benim için güzel bir şarkı yapar mısın diye.yapmış, nefis yapmış.gariptir sette yabancılar yüksek sesle hep adele dinlerdi.demek ki adamların içinde ukte kalmış.
  7. ingiltere sokaklarında olsun, çift katli otobüslerin üzerinde olsun hep bu filmin reklamları ile dolu. bütün dünyadan once ıngilterede gösterime girdi bugün, yarın izleyeyim göreyim.