• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  • +4 görseller

• siyah ruj
    • siyah ruj
    • siyah ruj
    • siyah ruj
    • siyah ruj
    • siyah ruj
  1. 90lı yılların başında klasik rock dinleyen ablaların siyah göz kalemiyle beraber kullandıkları makyaj malzemesiydi. buna alternatif siyah dudak çerçevesi içi mor ya da bordo ruj da kullanılırdı
  2. dişleri sapsarı gösteren rujdur.

dudakları da.sadece dizilerde filmlerde sürekli tazelenen dolgunlaştırılan nemlendirilen dudakta iyi durur.onun dışında kuru kuru yarım yamalak dudak çizgileri belli belli çekilmez vallahi.
  3. görsel olarak simsiyah bir elbise ve siyah ojelerle birlikte güzel bir konsept oluşturur. ama sevgili bayanlar inanın bana seksilikten inanılmaz uzakta bir konseptir bu. görsel bir şov, vitrin mankenidir bu güzel yaratık artık. alırsınız bunu, odanın bi kenarına koyarsınız sonra bak bakalım yeni bi adult video var mı indirebileceğiniz..
  4. dişlere bulaştığı an kabus gibi görünecektir. (diğer rujlar gibi... ama bu daha kötü olur.) ayrıca bembeyaz olmayanlarda dişlere bulaşmasa bile korkunç görüneceği bilinip sürülmemelidir. aslında bence hiç ama hiç sürülmemelidir. dudak ve tırnağın renklerinin doğal hali çok çekicidir ve kullanılan renk doğallıktan uzaklaştıkça çekiciliğini yitirecektir. (bence.)
  5. böyle bir ürün neden vardır diye uzun zamandır düşünmüyordum ki, geçen gece, güzelim kadıköy'ün güzelim moda sahilinde güngören underground formatlı bir kezban kızımızda gördüm bu ruju. tam ağzımı açacakken, arkadaşım hayretle, oha bee, kaldı mı bu ruj diye sordu. varmış meğer hala?!