1. güvenlik açısından sinemaya infrared kameralar konmuşsa güvenlikçilere göz banyosu yaptırabilen, daha ileri giderlerse onlara fantezi malzemesi olabilen çifttir. her türlü taşak konusudurlar.
 2. evsiz barksız, lise cağındaki insanlar için, sinema karanlık romantizminin coştugu yerdir. evsiz barksız derken kast edilen bu insanların kendilerine ait bir yasamlarının henuz kurulmamıs oldugudur. dağıtmadan, karanlığın getirdiği romantizmle cevrelerini unutup birbirlerini goturen çifttir bunlar. o kadar hormonla dunyayı gormemeleri doğaldır.
 3. filmi bırakıp kendilerini izlememe neden olan şahıslardır.en arka koltuktan yer almalarını rica ederim, siz izlemiyorsunuz tamam ama bari bırakın biz izleyelim filmi...
 4. kabul etmek gerekir ki sinemanın erotik bir havası vardır. bir jet li filmi izliyor olsak bile. hal böyle olunca da erotik havanın kokusunu alan geçlerimizin kendilerini daha fazla frenlemeden kokunun götürdüğü yere gitmeleridir.
 5. sokak ortasında öpüşen edepsiz çiftten birkaç kat daha edepsiz çifttir. aile tanıdığı görme korkusuyla mercimeği deşifre edilemeyeceği ortamlarda fırına vermektedir, ayıptır.
 6. ulan bari sinemada rahat bırakılsın dediğim çifttir;

  sinemayı, iki saatlik film ortamında yarım yamalak bi kaç öpücüğü çok görmesinler!
  napalım, istiklal'in orta yerinde öpüşecek edepsizliğe sahip değillerdir işte!

  hem aşk bu, öpmeden olmaz ki..
 7. kimse aksini söylemesin, sinemada öpüşmenin keyfiyle başka herhangi yerde öpüşmeyle mukayese kabul etmez.