1. yaptığım gözlemlere göre ilişki kurması daha rahat olan kız tipidir. öpüşmek dışında bir zararı yoktur, eğlenceli bir tiptir, benim için sakıncası yoktur.
  2. terbiyesizdir, kendini bilmezdir, direkt yanlarından uzaklaşılması gereken hatta toplumdan dışlanması gereken kişidir. bilmez midir ki sigara erkekler kahvelerde, barlarda, pavyonlarda, arkadaş ortamlarında, orgazmdan sonra yatakta içsin diye yaratılmış birşeydir. kız dediğin her daim sigaradan uzak durmalı hatta bol naneli şeker ya da sakız yardımıyla, dünyaya geliş amacına uygun olarak öpüşmeye hazır halde beklemelidir. hey allahım yaa..
  3. parmakları ojeli ve dudaklarında ruj varsa, fotoğrafta çok orjinal duran kız tipidir.

onun dışında, sigara içmeyen birisi olarak, pek tercih sebebi değildir. zaten ojeden de hazzetmem. ruj da olmasa daha iyi.

kendi kendime edit: giriyi okuyunca, neden böyle bir tercih sebebi kız portresi içinden değerlendirdiğimi anlamadım. erkeklik işte...
  4. bebek saflığında pudra kokusu taşımak varken,kağıt arasında tütün kokmayı yeğleyen insan türüdür.
  5. içimizden biridir.

benim anlayamadığım neden bu kadar kötülendiğidir? bir bayanı sırf sigara içiyor diye bu kadar ayırmak normal midir yoksa burda yazılanların hepsi sigara içen erkek için de geçerli midir? eğer değilse ve bir ayrımcılık varsa sözlükte @2225721 numaralı girim nasıl bu kadar artı aldı anlayamadım açıkcası

sonradan eklenen not: bu giriden sonra @2225721 numaralı giri en sevilen eserlerim arasındaki yerini kaybetmiştir.
  6. diğer elinde de bira varsa ya da vapurda rüzgara karşı tüttürüyosa bi tane, kafası bozuksa belki de, bi tane yakıvermişse bu yüzden, en güzelini yapan kız* tipidir.
  7. sigara içen kızlar hakkında ıyk, bok, kaka diyenlerden daha iyi tiplerdir. erkek doğmak lazım burda. sigaranı tüttür, osur, sıç, küfret kimseye batmaz. ama çükün olmadığında her türlü saçma yargılarla karşı karşıya kalırsın.
    burdan herkese sigara dumanı üfürmekten şeref duyarım efenim.