1. çevresi tarafından cinselliği bastırılırken, medya organları aracılığıyla cinselliği uyandırılan arada kalmış halkımın saldırısıdır. muhtemelen 5 vakit namaz kılan bu vatandaşlarım haftaya da oruç tutmaya başlayıp alkol içmeye ara vereceklerdir.
  2. çok büyük orospu çocukluğudur. tecavüzün herhangi bir açıklamasının olabileceğini düşünen insanlarla aynı platformda görüş paylaşmaktan utanıyorum. ironi olmasını umdum yazılanların tekrar okudum; ama hiç mi hiç ironi gibi görünmüyor. lübnan' a yolun düşer inşallah ve orda sana, eğer erkeksen sevgiline tecavüz ederler, anlarsın ne kadar iğrenç olduğunu. yok be, senin gibiler bile haketmiyor bunu, kimse haketmiyor.
  3. bu olay üzerine ben de en içten dileklerimle buradan tecavüzcü inşaat işçilerine seslenmek istiyorum:

idam ya da hadım değil, kısasa kısas olsa aynısını size de yapsalar. sonra bununla toplumun içinde yaşamak zorunda olsanız, herkes suçunuzu ve cezanızı bilse...
  4. bok gibi paranın döndüğü yerde yaşanan kepazelik. nüfus ve yüzölçümü itibariyle türkiye'nin en fazla para dönen yerlerinden biri bu side. her milletten turist mevcut. senelerdir eskişehir'deyim ama böyle olayları pek duymadım, orada da gece 3-4'lerde ellerinde biralarla gezen tonla hatun var. turizmin göbeğinde aynı saatte tecavüze uğranıyorsa bu işi hiç yapmayalım. hele bu olaylar her sene yaşanıyorsa bi'şey yaptırıp gidelim...