1. başbakan yalakalığı konusunda doktora yapmış gazeteci,bir iktidar değişikliğinde efenim ben aleviyim kem küm sizi çok severim falan diyecek sabahın her bakımdan dişi engin ardıçı.
 2. bundan birkaç sene evvel, besmeleyi geri kalmışlık baremi olarak nitelendirirken, bugün iktidarın yılmaz savunucusu olmaktan utanmıyorsa, kendisi ile alakalı herhangi bir eleştiri yapmaya zaten gerek yok. olayı belli.
 3. yusuf demirkol ile kardeş bağı olabileceğini düşündüğüm kisi. bazı fotoğraflarda simaları bir hayli benziyor abi.
 4. acaba tayyiple birlikte mi diye düşünmeden edemiyorum. gerçekten böyle bir ihtimalde var arkadaşlar.
 5. https://twitter.com/...

  yukarıda kişisel twitter hesabında:

  "zaman zaman atatürk acaba latife hanım'a şiddet uyguladı mı diye düşünmüyor da değilim. gerçekten böyle bir ihtimal de var arkadaşlar"

  yazmış, bir kadında bulunması elzem olan bazı niteliklerden yoksun bulunan kadın. mustafa armağan panpası acaba retweetlemiş olabilir mi diye bir göz attım allah'tan yok böyle bir durum.

  http://www.youtube.com/...

  kendisi ile üstte verdiğim video linkinde cumhurbaşkanımız abdullah gül'ün eşi hayrunnisa gül'ü azarladığı videonun kritiğini yapmayı çok isterim. aslında yazdığı mevzubahis tweetin altındaki; " @sevilayyaziyor son 10 yılda kadına şiddet %1400 artmış,250 bin kadın çalışma hayatından zorla çekilmiş.ölülerle değil canlılarla hesaplaşın" yanıtı tarihteki büyük ayarlar listesinde yer alabilir. evet.

  - söz sende sevilay?
 6. hayata gelme amacı şartlar dahilinde güçlü olanın 'yancılığını' yapmak olan hatun.

  mehmet ali biran da böyleydi, ama öldü. birinin bu gerçeği, hatuna anlatması lazım.
 7. mustafa kemal bütün devlete hakimdir. latife hanım'la evli olduğu sırada, biri hakkında bir karar verirse rahatlıkla uygulatabilir. bu nedenle mustafa kemal'in, latife hanım'a şiddet uygulamasına gerek yoktu.

  zaten bazılarına göre kötü huyları olan rakı ve sigara içmesi, cuma namazlarına gitmemesi bilinir. bu nedenle eşine şiddet uyguladığı doğru olsa, bir yerlerden ortaya çıkardı. ayrıca dahi sevilay yükselir'in kullandığı kadın haklarının çok büyük bölümünü mustafa kemal sağlamıştır.

  pek zeki bir hanımefendi olduğu iddia edilemez.

  (bkz: @10326232)
  (bkz: goril koko)
 8. https://twitter.com/...

  av işine ilk önce kendisinden başlaması gereken kişidir. kaç kere diyoruz içerken yazmayın twittera diye. sonra derler çapulcuların kafası güzel. ben ömrüm boyunca bu kafaya ulaşamadım.
 9. resmen şiddet çağrısı yapan kendini bilmez ağır yandaş kişi,yazık birde kendisi aleviymiş yalakalığını yaptığı iktidar 3. köprüye yavuz sultan selim köprüsü ismi verirken hemde.