1. yapacağını söylediği taklit* yaptığı insan taklitinden güzel olmayacaksa gereksiz yere mide bulandırmamasını temmeni ediyorum.
    sebze en yararlı besin maddesidir sonuçta.
  2. chp yüzde 24'ü geçerse sabah gazetesinde kendisini ziyaret edip at gibi kişnemesini isteyeceğim gazetecimsi.
  3. salt ak parti karşıtı olmaması sebebiyle 'yandaş, yancı, sığ yazar, yazar şeysi, gazetecimsi' diye yaftalanan gazeteci. halbuki bir gazeteciden beklenen doğru ve yanlışları gözlemlemesi ve bunlara dair çözüm aramasıdır. askerlikteki abukluklar ve soner yalçın üzerine yazıları okumaya değer. ama asıl önemlisi bence bu yorumlarda önemli bir etkende mezhepsel taraf tutmaması ve birilerine göre 'davaya' ihanet ettiğinin düşünülmesi.
  4. dönüp dolaştığı gazete sayısına ve yazdığı yazılara bakılarak kendisinin "derinliği" hakkında fikir sahibi olabileceğiniz kişi. bence gazeteciliği bıraksın, çok güzel mahalle kavgacısı potansiyeli görüyorum kendisinde. çok güzel çemkirebilir bence. bunu bir düşünsün.
  5. hayvanlarda biliyorsunuz yerler içerler işerler sevişirler.sayın sevilay yükselir hayvan taklidi yapacağım dedi ya; ve fakat hangi hayvanın hangi eyleminin taklidini yapacağını demedi ya; ben kendisinden nacizane su aygırı sevişmesini taklit etmesini rica edeceğim.ha onu yapamam derse o zaman deve kuşunun kafasını gömmesini taklit etmesini isteyeceğim hem bu sayede belki beynine kan gider ve bir yararı olur,bunun yerine yarasa gibi baş aşağı tüneme taklidi muadil olarak önerilir.