merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

sevişmeye kadının elbisesini yırtarak başlamak

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  1. gece boyu seni çok arzuladım, hep içime attım, ama artık dayanacak takatim kalmadı mesajı barındıran, evin kapısından içeri adım atılması ile kadının duvara yaslanıp elbisesinin yırtılması ile sevişmeye başlanması durumudur. eğer kadının evinizde yedek kıyafeti yoksa bir anlık gaza gelme kötü sonuçlar doğurabilir. bunun en bariz örneği english patient filminde görülebilir. gaza gelen abimiz yengemizin elbiselerini yırtmış ardından sakinlik döneminde bir güzel dikmişti.

türk kültüründe sevişmeler genellikle planlı ve programlı olarak yürütüldüğü için böyle bir uygulamaya çok sık rastlanmaz. genelde kıyafetler itina ile çıkarılır, katlanıp koltuğun üzerine konur. hele ki ütü izi varsa ütü yerinden katlamak makbuldür ki çift iz oluşmasın. haliyle böyle bir durumda yırtıcı sevişmelerin olması da zordur. temel içgüdü'nün ilk filminde michael douglas abimizin psikoloğunu evin girişinde yırtması vardır ki bu konunun özeti gibidir.

ıssız adam filminde de böyle bir konuya değinilmek istenmiş ancak fiyasko ile sonuçlanmıştır. biz bu tür hırçın sevişme arzusuna sahip ancak elbiseleri yırtmaya da kıyamayan insanların uyguladığı yönteme "hırsla sıyırma" diyoruz. etekse bele, pantolonsa dize kadar bir hırsla sıyrılır, her ne kadar yırtmanın zevkini vermese de hem ekonomik hem de doyurucu bir yöntemdir.

bu tür sevişmenin en belirgin özelliği kısa sürmesidir. 5-10 dakika arasında sürer. kişilerin birbirlerini çok arzulamalarının sebep olduğu bir durumdur bu. plansız, spontane gelişmesi ise bir başka önemli özelliğidir. ülkemizde plaza insanları arasında yaygındır.

ben bir kere gaza gelip donu yırtayım dedim üç gün küs gezdik. don dediğimde do-re-mi ha! arnetta falan olsa boşanacaktık demek ki. türkiye için çok erkenmiş anladım. dikkatli olun.
  2. saçmadır. daha sonra kendinizi kadına elbise alarak affettirmeye çalışmalısınızdır. tamam belki heyecanlı olur, belki eğlenceli ve tutkulu olur. hatta ve hatta hayatınızdaki en güzel sevişme olur ancak o yırtılacak elbiselerin fiyatını biliyor musunuz siz? hele hele bir de evliyseniz daha kötüdür. eninde sonunda kadın bunu mazeret edinip sizin ek kartınızla alışverişe çıkacak ve yarım saatlik zevk size en az 200 ytl olarak geri dönecektir.
  3. eğer bardan tek geceliğine kapılıp erkek evine götürülen bi kızın başına gelirse. o kız ertesi gün evine erkek elbiseleri ile döner.
  4. hiç de öyle göründüğü kadar kolay değildir.
    elbisenin nevi yani kumaşı ve kalitesi ile çok alakalı olarak fiyasko ile sonuçlanması muhtemeldir. yırtmak için hamle yapıp, avından pay kapmaya çalışan hayvan gibi görünüp bir de üstüne yırtamayıp rezil rüsva olmak da vardır bu işin sonunda. okadar kolay yırtılacak elbise ancak pazendir, yazlıktır, incedir, uyduruktur filan. kış günü elbiselerinde (jile tabir ettiğimiz) pek mümkün değildir. ayrıca elbiseyi kışın yırtan kişi altındaki kulotlu çorap denen aparatı ne yapacağını da baştan planlamalı, sonra mal gibi elinde elbise parçası ile naylon çoraba bakar halde bulmamalıdır kendini. yaz günü ise, çorap yoksa, neden yırtıyosun elbiseyi, kaldırıver eteğini, çok yırtıcıysan donu yırt, hem yırtması daha kolay, hem masrafı daha az, hem evden çıkılacaksa geri, donsuz çıkılır sorun olmaz..
  5. büyük bi sorumluluğun altına sokar insanı. o kadar iştahlı başlayıp, erken boşalmak gibi gaflette bulunursa erkek hafezan allah kadının dilinden kurtulamaz valla.
  6. sevişmeden sonra hatuna kendi gömleğini giydirmek ya da ne bileyim kaşık pozisyonunda sarılıp uyumak gibi fantastik ve/veya romantik amaçlar güdülmüyorsa sadece ve sadece hayvanlıktır..sakin be adam! kız ne giyecek sen dönüp götünü horlamaya başladığında?!
  7. -insan gibi kurdele kessek olmuyo mu neriman?
    -olmaz, başladık bi kere rıfkı, beceremeyeceksen bi üst raftaki ince tişörtü al.
  1. 1