1. ya ikisi de aynı şey, biri eylemin kibar diğeri argo hali ya da ikisi farklı eylemler. şimdi düşünüp derinlere indikçe ''insanoğlu ne kadar iğrençleşebilir?'' sorusunun net cevabını uygulamasıyla alabiliriz fakat hiç bu olaya girmek istemiyorum. ama yine de yüzeysel de olsa değinmeden edemicem.

  şöyle basit ve düz bir mantıkla idrelersek fiillerin köklerinden yani türeme şekillerinden yola çıkarak bi yerlere varmamız mümkün. sevişmek 'sev' mekten, sikişmek 'sik' ten geliyor gördüğünüz gibi. yani bu yoldan 'donla sevişmek' şeklinde çağrıştım ben. kısacası ana düşünce bu, ben daha fazla derine inmeyeyim siz burdan hayal gücünüzü ve irdeleme yeteğinizi kullanıp, kamu malına zarar vermeden gidebildiğiniz yere kadar gidin, arkadaş ortamınızda tartışın. sonra da değerlendirme sorularını çözün mesela. ama sevişmek 1 dakika sevmek 1 ömür sürer bunu da unutmayın. peki ya sikişmek ne kadar sürer diye sorun, sonuna kadar gidip bunu da öğrenin. bana da haber verin.
 2. sevişmek sürdürmek, diğeri sona erdirmektir. sevişmek kazan dolusu almaktır, diğeri ise sadece bir çay kaşığı.
 3. ölmek ve gebermek arasındaki teknik fark neyse,
  sevişmek ve sikişmek arasındaki fark da odur

  yani algılama

  eylem farklı değildir, yüklediğiniz anlamlar farklıdır.

  halbuki siz içinizi kirletmeyip, seksi -doğası gereği, olduğu gibi- temiz ve doğal bişey olarak algılamayı başarabilirseniz, zaten ortada rahatsızlık yaratacak bir algılama kalmayacaktır.
  (gerçi bizim toplumumuzda bu tip öğrenilmiş ve öğretilmiş anlayışların dışına çıkmak epey bir kafa ve yürek birikimi ister...)

  aynaya bakın aynaya...
  tiksindiğiniz şey fiilde değil, algılayışınızda...
 4. aralarında fark olmadığını; bilhakis, hardcore sevişmelerin, pandavari sekslerden çok daha zevkli olduğunu,

  üstelik -porno filmlerin aksine- aşkla da çatır çatır yapılabildiğini ve sonucunda sadece aşkı katlayıp kanatlandırdığını anlamak için biraz yaş ve tecrube gerektiren karşılaştırmadır aslında

  sevişmeyi kasteden, misyoner pozisyonunda seks yapıp altındaki kızın tatlı tatlı orgazm taklidi yapmasını kastediyorsa,
  gitsin azcık kumda oynasın tşk kib bye