• görseller

• sevişme sonrası erkeğin gömleğini giyen kadın
    • sevişme sonrası erkeğin gömleğini giyen kadın
  1. girilere bakınca anlıyorum ki sözlük yazarları yarı çıplak kadından hoşlanmıyor ve gördükleri anda kaçma ihtiyacı hissediyorlar. oysa karşılarında böyle bir kadın olsa yapacakları eylem kaçmak mı olacaktı yoksa ikinci bir sevişmeyi onlar mı isteyecekti merak ediyorum.
  2. ikinci sevişmeye kapı bırakan abazan kadındır.zira o gömlek illa ki çıkartılacak.

edit:son cümle yanlış anlaşılmasın,kapalı sevişmeye karşı değilim ama açık daha bi iyi olur.
  3. çok pratik bir nedeni vardır. örneğin adamın evindesin ve mekana siyah dar bir elbise ile geldin. sevişme öncesi elbiseyi çıkarabilmek için adam da sen de epeyce çaba harcadınız. neyse elbise sonunda çıktı ve ateşli bir sevişme sonrasında sigara molası.. üşüyorsun ne yapacaksın yine o dar elbiseyi mi giyeceksin? yok ya, adamın gömleği ne güne duruyor...
  4. muhteşem kadındır. çıplak ayakla tıpır tıpır gezinir odanın ahşap zemininde, ne olduğu çok da önemli olmayan şeyler yapar. er kişi uyku ile uyanıklık arasında gidip gelirken bir anda açılır gözleri bu kadını görünce, gömleğin arkadan hafifçe savruluşunu, hatunun bacaklarını, vücüdunu, dağınık saçlarını izler.

sonra hatun gelir ve yatağın kenarına oturur. gerinir. gülümser. saçları biraz daha dağılır. gömleğin üst iki düğmesi açıktır.

"tatlııım bir şey yemek ister misin?" diye sorar.

aldığı cevap ise malumdur. *

sonra bittabi geçmişte kalır. her şey gibi. et geçicidir zira, ruhun aksine. yalnızlık ise eti en çabuk çürütenlerdendir.
  5. klipteki kadındır bence. genel de kliplerde baş gösteriyor bu kadınlar. böyle tuhaf bir klip biliyorum hatta. kenan doğulu'nun aklım karıştı isimli klibi. orada sevişemiyorlardı ama. yarım kalıyordu o iş. fakat kız gene de gömleği giymişti. canım benim yææ.