1. sevişmek isteyipte çeşitli sebeplerden bunu gerçekleştiremeyen kızların buldukları geçici çözüm. erkeklerin bunu isteyerek yaptıklarına inanmıyorum. iki sevgili sabah beraber gezip tozarken akşam oldumu sevişmeye başlarlar. tabi biraz değişik bir yolla. tensel birleşim yada bir sıvı tranferi yoktur ortada. sadece bir adet webcam ve karşılıklı girilen bir diyalog. çok ama çok garip bir hadise.

....
    - dilimi yavaşca vücudunda gezdiriyorum
    - evetttt hadi hızlı ol
    - kilodunu dişlerimle sıyırıyorum
    - mükemmelsin engin
    - bu kadar ön sevişme yeter
    - evet aşkım kucağına al beni
    - tamam
    - bana bebeğim de
    - tamam bebeğim...
    - ya ebru sıkıldım ben bundan
    - tamam aşkım sen üste geç
    - o değil ya bu yaptığımız şeyden bahsediyorum
    - neden aşkım ya?
    - nedeni varmı tamam başlarda zevkliydi ama bu kadarıda fazla, normal bi şekilde beraber olmamız gerek
    - ama aşkım daha hazır hissetmiyorum
    - öfffffff
    - ya aşkım valla bak onun da zamanı gelecek
    - ebru her seferinde zevk veriyor mu bu sana?
    - evet aşkım senin de zevk aldığını zannediyordum.(somurtarak)
    - artık kabak tadı vermeye başladı ben sırf sen istiyorsun diye yapıyorum valla kusura bakma
    - tamam aşkım biraz daha bu yolla devam edelim biz, sana güvenmem lazım
    - peki ben sana nası güveneyim? önüne gelen her adamla sevişmediğini nerden bileyim ben?
    - ya aşkım olur mu öle şey
    - msn şifreni istiyorum kontrol için
    - olmaz özelim o benim
    - bak sana gerçekten güvenmek istiyorum
    - aşkım bana güvenebilirsin senden başkasıyla sevişmiyorum inan, hem gelecek güzel günleri hayal et
    - ya tamam lanet olsun.
    - devam mı yani?(sırıtarak)
    - tamam nerde kalmıştık? ha tamam ben üstteydim...
  2. değişik bir fantezi. maksat iki tarafın da zevk alması olsa gerek. zaten "biz sanal seks yapıyoruz" veya, "hadi sanal seks yapalım" şeklinde bir başlangıç ile doğmaz bu muhabbet. ne olduğunu anlamadan, tarihten veya gelecekten bahsederken masum sarılmalarla başlayan akıcı bir heyecan olsa gerek. tarih, osmanlı tarihi değil elbet; birlikte yaşananlar, buluşmalar görüşmeler. gelecek de aynı şekilde, birlikte yaşanacak bir geleceğin provası, hayali olabilir.

ha sanal sekiz eylemi, "tuttuğunu yapmak" mantalitesiyle başlamış ise, karşıdaki kişinin sevgili olması şart değildir her halde. horny takılan * gavur ablalar da bu iş için yeterince müsağyit.
    - wat u gona do ey horny fuka;o
    + fuck
    - aw babe dat means ull hav 2 go 4 all ur lyf as ill nevr get tired of u sxc minx
    - i tot f tits nd u can do wat u wana as long as ur cock stays wedged in
    - i will hav orgasm aftr orgasm ovr dat boner
    - oooooooooooo baby harder hunney
    + noluyo lan
    - w?

(bkz: yaşamışçasına yazmak)
  3. anlam veremediğim bir fantezidir. yav bilader gerçeği varken niye böyle boş işlerle uğraşıyorsun diye sorarlar adama hadi sevgilin senden çok uzak olabilir o zaman bu konuyu bir düşünmek lazım derim fantezi dediğin gökkuşağı gibi olması lazım rengarenk ve heyecan verici.
  4. insana en ufak bir zevk vermeyen, hatta libidosunu bile artırmayan ancak bazı insanlar için oldukça tatmin edici olan ve de gerçeğinin yerini hiçbir şekilde tutmayan bir olay. bir insan onu yapıyorum bunu ediyorum diyerek nasıl tahrik olup boşalabilir ki? gerçeğinden bile zevk almak zorken...