merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

sevgiliyle sabaha kadar seks konuşup sonra uyumak

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. sevgiliyi sevişmeye ikna etme çabalarının sonucu yapılan konuşmalardan yorgun düşen insanın başına gelmesi olası durumdur. aha yine başlık sıçtı bizimki dediğinizi duyar gibiyim ama bu olay tamamen yaşanmış bir trajedidir.

sene 1996 sevgilimle çıkmaya başlayalı neredeyse bir yıl oluyor. öpüşmekten öte geçememişiz. hayır ben onu o da beni çok seviyor ama önümüzde görünmez bir duvar var. sevişemiyoruz. elimiz gitmiyor, hayır benimki gidiyorda o hep tutuyor. olmuyor olamıyor bir türlü level atlayamıyoruz. bir gün yine bize geliyor kalmaya. kağıt oynayıp film izliyoruz yaklaşık iki buçuk saat öpüştükten sonra, benim dudağımda uçuk çıkınca öpüşmeyi bitirip yatıyoruz. (çok hassas dudaklarım vardır, kime neyse?)

artık diyorum buna bir dur demenin zamanı geldi. konuşacağım diyorum bu gece ve onu benim güvenli kollarımda geleceğe taşıyacağım, niyetimin ciddi olduğunu ona kanıtlayacağım. bize geliyor yemek, çay, kağıt falan derken tam beni öpmek üzere eğiliyor ki dur, diyorum. duruyor, seninle konuşmalıyız bebişim diyorum. bebişim diyorum ki ayrılık konuşması falan sanmasın. ama sanıyor, sıkıldın benden dimi? diyor. saçmalamaaaoo! gibisinden o günden sonra bir daha asla kullanmadığım bir kelimemsil çıkıyor ağzımdan. anlatmaya başlıyorum seks şöyle güzeldir, böyle faydalıdır, seni çok istiyorum, illaki hepsinin olması gerekmez, senin tenine değmek istiyorum, sıcaklığın beni terletsin istiyorum, ellerim vücudunu tanısın istiyorum, dudaklarım kuytularına dokunsun falan gibisinden tam 6 saat konuşuyorum.

sabah ezanı okunduğunda kırmızı gözlerle bana bakan aşkım gülümsüyor. hafifçe koynuma sokuluyor, belimi sarıyor, alttan gözlerime bakarak kafasını karnıma yaslıyor. terliyorum, ateş basıyor..."ezan okunuyor balım, günah" diyorum. karnıma yasladığı başını yavaşça yastığına kaydırıyor ve uyuyor. anlamadı beni diyorum. usulca ben de yanına kıvrılıyorum. o günden sonra ayrılana kadar bayağı bir uyuduk biz bununla.
  2. az laf çok iş sözüne aykırı , sonuca gitmektense sonuca götüren yolda harcanan zaman , emek ve eforun yazık olduğu durumdur . o efor aslında sonuca gidilebilseydi çok gerekli bir enerji kaynağı olacaktı . muhtemelen taraflardan birinin gönülsüz yatağa girmesi karşı tarafınsa ikna çabaları şeklinde başlayan gecenin hüsranla sonuçlanmış halidir . oysa birbirini arzulayan iki çiftin bir bakışması , bir teması , gözgöze gelmesi ve küçücük bir öpüşle çakılan kıvılcım o yatağı yangın yerine çevirebilir . tabiki bunun olması için çiftlerin buna hazır bulunuşluk düzeyinin yüksek olması gerekir . çene çalınarak yapılan seks zaten , aman vereyimde sussun boyutunda olacağından zorunlu verenin orgazm köyünün yakınından bile geçemeyeceğinden zevksiz , isteksiz ve gelecek birleşmeler içinde olumsuzreferansteşkil edecektir . sabaha kadar seks konuşupta uyuyalakan çiftler ise , hayatım aslında benim amacım seks değildi bak ne güzel sohbet ettik diyerek durumu kurtarabilir .
    +günaydın vuruşkancan
    -günaydın verengül
    +neydi o geceki dırdırın seks şehvet falan bişeyler deyip durdun
    -ha omu ya genel kültür işte öylesine
    +zaten başım ağrıyordu
    -ben anladım verengül başının ağrıdığını o yüzden ilişmedim sana
    +e vuruşkancan o çadır ne o zaman
    -hangi çadır , ne çadırı
    +kızılay çadırı , deprem çadırı , kamp çadırı
    -ha yarram yapmış işte
    +yarrana köpek sıçsın vuruşkancan
  3. sözlüğe malzeme edilmeyecek özellikte ve bizi hiç ilgilendirmeyecek tiynette bir mynet haberi sanki.
  4. şu dünyada, sadece erkeklerin başına gelebilecek bir olaydır..

bir kadın, erkeği ikna etmeye çalışacak, sabaha kadar sex konuşacak yalvaracak, o erkek de ''istemiyorum'' deyip uyuyacak..
    ((bkz: kahkaha efekti))