1. sıkılınır sonra denir ki ben bir ayrılıyım gitmiyor böyle. aradan zaman geçer.sevgiliyle yaşanan seyler gözünün önünden bir film şeridi gibi geçmeye başlayıp , sevgiliye duyulan özlem artınca beyinde şimsekler çakar.ben ne yaptım durumuyla sevgiliye koşulur ama atalarımız ne güzel demiştir:
    -atı alan çoktan üsküdarı geçmiştir.
  2. sürekli yaşadığım olay. ne bileyim bi kere yaparsın tamam iki kere yaparsın o da tamam da bi insan bunu her defasında yaşar mı yav..nasıl bi mazoşistliktir bu..

şimdi ben böyle bi daha asla yapmıcam diyorum da çok yalan.. yine yapıcam, artık biliyorum ve kasmıyorum..resmen acı çekmekten zevk alıyorum.. nefret ediyorum bu durumdan.. (bkz: ağla1)
  3. terk etmeye karar verdiyseniz iyi bir nedeniniz vardır mutlaka en azından benim var. malesef ki kararı vermek ve uygulamak süreci biraz sıkıntılıdır. pişman olmak, acı çekmek ve kör ölür badem gözlü olur mantıgı devreye girer. ayrıldım ama aslında ne gereksiz durumdu dersiniz, iyi bir çifttik baskası olsa daha mı iyi olacaktı, herkesin hatası ya da düzeltmesi gereken davranışları olabilir diye pişmanlığınızı mantıga bürümeye çalışırsınız. mutlaka ki pişmanlık yaratcaktır ama bekleyin geçer.
  4. biriyle neden bir ilişkiye başlanılır?
    peki neden sonra sonra ayrılık kararı verilir?
    ilişkiye başlamadan önce insan düşünmüyor nedense bu soruları. ayrıldıktan sonra gelio hep bu tarz soru işaretleri insanın aklına. ayrıldıktan sonra aradan zaman geçip bu soruları sorduktan ve daha sonrasında yaşananlar da üstüne binice bin pişman oluo insan ayrıldığına. ama artık çok geçtir. hele ki karşı tarafın hiç hak etmediği bi şekilde ayrıldıysan artık ne yaparsan yap bin pişman bile olsan dönüşü yoktur bu işin. herşeyi etraflıca düşünüp yapmak gerek bazı şeyleri...
  5. - ımm şeyy ... ben bişey söyliycem nalan
    + off hadi artık ne söyliyceksen söyle , kac saattir geveliyosun.!
    - ya şey off
    +... ?!!
    -beni affet nalan köpek gibi pişmanım seni terkettiğim için
    +bu muydu söyliyeceğin ?
    - evet. affettin değil mi beni , yine eskisi gibi olucaz değilmi nalan?
    +ybsg tarık yol ver
    -biliyorum sende beni seviyorsun
    +..?!!
  6. hayatta herşey başta konuşulduğu gibi gitmiyor. kişilerde verdiği sözlerde değişiyor. bambaşka oluveriyor insanlar haaa birde onun seni cok sevdiğini bilirsin işte o zaman yardırırsın ahkam keserler birde sonra sonra hem seviyorum ölüyorum hemde küçük bi hatasında karşı tarafı yerden yere vurma kendi hatalarını görmezde seni suçlaaaarr ve gider. hey geçler bu pişman olur gelir mi eee gelince sende birşey kalır mı ben yaşıyorum suan bunları aşkım pişman olmasa hiç gitmese oyy hayat oyyyyyy