1. türk toplumunun kanayan yarası, türk erkeklerinin bitmek bilmez çilesi olan, sevgiliyi oral seksin güzelliklerini yaşamaya ikna etmektir.

  bu işin kademeleri var azizim. öyle kolay değil. "aşkım ne güzel şey ben yerim onu" diyen kız bulmak zordur. he ben bulurum da siz nereden bulacaksınız ? neyse konumuza dönelim. her şeyin bir yolu yordamı var. kızın ağzına sokmadan önce aklına sokmanız lazım. ne bileyim önce eline verin, öptürün, yalatın falan. alıştıra alıştıra, ürkütmeden. he zamanı gelince verirsiniz ağzına ondan sonra bakarsınız keyfine.

  he tabii benim için kademelere gerek yok. malum somalili korsanım, dalgayı tahmin edersiniz. tahmin edemeyenler için caps koyarım ama masaüstü arka planı yapmak yok, ona göre.
 2. sevgiliyi oral sekse ikna etmeye çalışarak harcanan süre içinde diğer hazların kaçırılacağı aşikardır çünkü oral seks değil de footjob seven bir sevgiliniz olabilir.
 3. hakkında yorum yapan yazarların, oral seks olayını sadece "sakso"dan ibaret sandığı olgudur.

  bir erkek de kadına oral seks yapabilir. değil mi? he tranny olcak hemen oraya bassın kafanız. te allam ya.
 4. bir arkadaşımın bu konu ile ilgili güzel bir anısı vardır,nasıl yapmış bilmem ama enfes bir kızı kandırıp eve getirir uzun bir ön sevişmeden sonra kıza el kol hareketleri ile anlatmaya çalişir kız:
  "olmaz" der
  arkadaşın hareket apayrı güzeldir dalgayı eline aldığı gibi kıza uzatıp :
  " ama lütfen diyorum"

  edit: (bkz: o kız burdaymış beyler eksiden tanıdım)
 5. lise yıllarında kalması gereken bir çabadır.30 yaşındaki kadını ikna etmeye çalışıyorsan git evinde porno izle zaten daha verimli olacaktır.