merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

sevgiliye verilebilecek en büyük ceza

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. o an istenmediğini hissettirmektir. söylemek daha az yaralar adamı, ama "gitmeni istiyorum, ancak bunu sana söyleyemiyorum" daha kötüdür. iki sebebi olabilir ve her ikisi de adamı öldürür;
    1) seni hala seviyorum, ama yapamayız, sana git dersem üzüleceksin, kendin vazgeç şundan.
    2) seni hiçbir zaman bir yere oturtmadım hayatımda, çık git artık, yalanımı devam ettiremem.
  2. -tayyarcan!!
    +verengül!?
    -bir saatten beri telefon ediyorum çağrıma cevap vermiyorsun neden?
    +ya hayatım hebele hübele oldu falan cevap veremedim kusura bakma. affet beni. beni affetmen için ne gerekiyorsa söyle?
    -tamam 3 saat boyu tek ayak üstünde dur!
    +?!
  3. olur olmaz yerde anket başlık açmak...

- dur hayatım oynaşma az...
    + yaa şu anket kadar ilgi göstermiyosun bana fazııııl...
  4. aşık olmuş gibi davranıp onun her dediğini yapmak iyi sevgiliyi oynamak, o bunu suistimal ettiği an ayrılmak. hiç sormamak. çok işe yarar bir yöntemdir. ayrıca karşıdaki kendini yiyip bitirir. suçlu hisseder.
  5. ayrılmak ve her an hayatına bir başkasını sokabilcekmiş,onu artık önemsemiyormuş gibi davranmak.
  1. 1