1. sevgiliden sevgiliye değişebilir, zira herkesin zayıf noktaları, yara alacağı yerler farklıdır. sevgilisinin canını acıtmak isteyen biri ise bu yumuşak karnı çok iyi bileceğinden, direkt olarak oraya vuracak ve karşı taraf için en ağır sözü sarfedecektir.
  2. muhteşem beşlemenin dördüncü ayağıdır. sevgiliye söylenebilecek en güzel söz serinin ilk filmi olup, çok tutulunca ertesi yıl sevgiliye söylenebilecek söz gecikmemiş ve hemen gösterime girmiştir. allah'ın hakkı üçtür diyen yapımcılar sevgiliye söylenebilecek ağır sözle gişe rekorlarına imza atmıştır. allah bir kere yürü ya kulum demeye görsün, serinin devam fimi gecikmemiş sevgiliye söylenebilecek en ağır söz beyaz perdede gösterime girmiştir. bu sene en başarılı anket ve en başarılı başlık dalları da dahil toplam 5 dalda oscara aday olan filmin devam filminin çekimlerine başlanıldığı kulaklara gelen haberler arasındadır.
    film için tartışılan iki isimden biri; sevgiliye söylenebilecek süper ötesi ağır sözler, diğeri ise sevgiliye söylenebilecek ultra mega en ağır sözdür. şimdiden heyecanla bekliyoruz.
  3. önceden seni düşündükçe ağlardım, artık düşündükçe orgazm oluyorum başka vücüdlarda... karşı tarafta duvara 300 km hızla çarpmış gibi etki bırakır bir söz öbeği.
  4. sanırım"git artık, seni istemiyorum." dur. çok feci koyar insana, mide ağrısından kıvrandırır, öldürmez süründürür, hatırlandıkça gözler dolu dolu olur. bu sözün intikamı alınsa ve yıllar sonra başkaları ile birlikte olunsa bile asla unutulmaz. sözün söylendiği tarih, mekan, kıyafetler, hatta neredeyse " aha da o lafı bana söylediği esnada burnumun ucundan bir de sinek geçmişti.." şeklindeki önemsizliği bariz ayrıntılar bile hatırlanır. asla kırgınlık geçmez. istenmemek de hayatın bir gerçeğidir ama bu gerçek suratınıza sevgiliniz tarafından küüüüt (!!!!) diye vurulmuşsa kabullenmek o kadar da kolay değildir.