• görseller

• sevgiliye masaj yapmak
  1. genelde sevigili olan kişilerden erkek tarafının kız tarafına uyguladığı ritmik ve periyodik okşama ve ovma hareketlerinin bütünüdür.

bir tarafın isteği üzerine yapıldığı gibi, kişinin içinden gelerek yapması da olasıdır. eğer kişinin içinden geliyorsa sonunda sevişme olma ihtimali son derece yüksek olan eylemdir.

sıklıkla bacak ve sırt bölgesine uygulanması talep edilir. çalışan çiftlerde daha sık görülmekle birlikte diğer çiftlerde bu seanstan faydalanırlar.

bir tarafın eline kramp gimesi neticesinde sonlanır. masaj yapılan kişinin "yeter" dediği henüz görülmüş duyulmuş değildir.

mum ışığı altında, masaj yağaları ile çok daha yavaş ve hafif yapılan masajlar anlamlı masajlardır, kısa sürmekle beraber çoğunlukla sevişme ile sonlanır.

-evet evet az daha yukarı....hah tam orası işte
    -bura mı?
    -evet evet bastır az daha ya!!
    -tamam da benimki de insan eli kızım ağrıdı iyice
    -peki bırak o zaman
    -ya tamam yapıyoz işte dur
    -az bacaklarımı ovsana!!
    -hangisini?
    -larımı dedim yani çoğul yani ikisini de
    -peki aşkım ama sevişiriz dimi bundan sonra
    -ne sevişmesi be! yatcam ben
    -yemin ediyorum sike sike uyandırırım asabımı bozma
    -noluyo be??
    -iki saattir masaj yapıyoruz
    -eee
    -sikicem ben
    -hayvan
    -hayvan gibi sikicem!!
  2. hüner göstermenin tam sırasıdır, nasıl da becerikli, sabırlı, yumuşak ve ilgili... cicim ayları sonrası kopmakta olan boyun, ağrıdan kımıldatılamayan bir bel varken yalvarılarak kötü kokulu kas gevşeticili kremlerle yapıldığında aynı el nasılsa şekil değiştirir. sanki bir daha istemeyin diye özenle tasarlanmıştır, masaj değil de işkencedir.
  3. günün yorgunluğu atmak ve güzel bir geceye başlamak için ideal bir yöntemdir. özel bitki yağları eşliğinde uygulandığında hoş bir koku da yayılır odaya. öncelikle ayak tabanlarından başlanır ve yavaş yavaş yukarılara doğru çıkılır. gerisi çiftin hayalgücüne bırakılır.
  4. masaj yapmak için hazırlanmak, bir müddet sonra dayanamayıp yanına yatmak.

öyle olur herhalde, hayal ettim sadece.
  5. performansa, bilginize, ve ortama bağlı olarak evlenme teklif ettirir. öyle bir şeydir.

ha diyorsanız ki "yok la ben uğraşamam kendimi yoramam" diye, sadece ayak masajı bile öğrenilebilir. bütün vücuduna masaj yapmış gibi bir etki yaratabilirsiniz (ayaklarda her bölge ayrı bir organı uyarıyor) :

(bkz: http://www.itusozluk.com/...)
  6. 10 saniye önce bağıran çağıran adamı bile yamultabilir, azıcık daha diye yalvartabilir. o verdiğim 10 saniye de "dur bir masaj yapıyım sana" derken geçen süreye tekabül ediyor.
  7. ellerin kopma noktasına gelse dahi yok hayatım sorun değil iyi geliyor mu bari demek ve yeter bebeğim yorulmuşsundur denmesi beklenirken devam et hayatım süper diye cvp alınması sonucu uğranılan hüsrandır
  8. sürekli kavga zaten bitirir ilişkiyi, biraz sabır biraz ince kavga biraz boynundan beynine giden o muhteşem ağrıyı hissetmek ve sevgi parmaklarının boyunda masaj yapması ve küçük öpücükler ile ağrının dindirilmesi gereklidir bazen...
  9. iyi yaptığım şeylerden biridir, olması da gerekendir, öyle ben seni sevdim, sen ben sevdin demekle olmuyor, bir saat bilekler yorulacak, fedakarlık olmadan ödül de olmuyor, kısaca masaj da üzerime tanınmam.