1. yılbaşında kırmızı don almaktan bahsetmiyorum.
    normal, sıradan bir günde, tüm özgür iradenizle ve artık nasıl gaza geldiği bilinmeyen o muhteşem cesaretinizle yapılacak olan eylemden bahsediyorum. öncelikle delikanlı adam modundan çıkmanız gerekmektedir çünkü gideceğiniz yer incik bonuk aldığınız dükkanlara benzemeyecek, içerde muthemelen yalnızları oynuyor olucaksınız, eğer önceden belirlediğiniz bir model veya renk yoksa etrafa mal mal bakıyor olucaksınız.
    en kötüsü ise, sevgilinizin ölçülerini bilmiyorsanız tarif etme konusunda satıcıyla hoş bir diyalog içine girebilir yeri geldiğinde sessiz film tadında kendinizi ölçülerini gösteriyorkan bulabilirsiniz.
    kızlarımız için ise iş çok daha kolay, perşembe pazarından mikili veya calvin kleynli boxer aldıklarından herhangi bir sorun yaşamıyorlar. ayrıca doğru boxer'ı giymemizde de önemli rol oynamış olurlar ki herhangi bir problem çıkmasın ilerde.
    işin özü şudur dostlar, kız arkadaşınıza iç çamaşır almadıysanız alın, bir an durup düşündüğünüzde çok zor gibi gelsede kız arkadaşınızın gerçekten hoşuna gidicektir.
    kolay gelsin.
  2. üstünde görmek istiyorum

şöyle baktım sana yakışacağını düşündüm

çok rahat diyolar bi giy bakalım kotta da iz bırakmıyomuş

hemen hayır deme bi giy bakalım belki yıllardır giymediğin için kendini suçlayacan

bak bak bak vallaha yakıştı tamam yeter bu kadar çıkar şimdi onu
  3. kızlar için daha kolay olan eylemdir. erkekler için daha zor olsa da karşılığını fazlasıyla alırsınız. aldığınız hediyeden kız arkadaşınızdan çok siz faydalanırsınız.

not : ben bu eylemi yapamıyorum, bedenler, matematiksel ölçüler, utanma derken işin içinden çıkamıyorum diyenlere yardımcı olunur.
  4. hele ki sevgilinizin bedeni her aksesuarı kadıracak kadar güzelse çok zevkli bir aktivitedir. ayrıca mağazada çalışan bayan görevlilerin, vay be, benim sevgilim bana hala böyle bir şey yapmadı bakışı da çok eğlendiricidir. hele ki ben bilmiyorum ayağına yatarsanız, çok komik diyaloglar yaşayabilirsiniz.
  5. sevdiceğinize aldığınız iç çamaşırın, anneniz tarafından aaa oğlum kendine atkı almış galiba yurtdışından diyerek paketin yırtılması suretiyle açılması ve bir şekilde de hatun kişinin bu müdahaleyi anlaması sonucu olunan rezalet nedeniyle görüşmemeye başlanılmasına bile sebep olabilecek durum.
  6. olumlu bir tepkiyle karşılaşıldıktan sonra ikinci aşama olan, ilişkinin yakınlığıyla orantılı olarak, giy de yakışmış mı bakalım veya bir gün giy de ben de göreyim gibi kur yapmalarla devam edecek olay.
  7. haydi gel sevişelim
    hediye don al da gel
    haydi gel sevişelim
    bu alemde bir abazansın
    cümle alem sana don alsın
    haydi gel sevişelim

bu iğrenç şarkıyı yazmama sebep olan düşünceyi canlardırdığı için kendimden nefret etmemi sağlayan faaliyet...