• görseller

• sevgiliye atılan mesaja sevgilinin cevap vermemesi
  1. çok da kasılmaması gerekilen durumdur. özellikle artık ilişki bir seviyeye gelmiş, karşılıklı güven oluşmuşsa. ilişkinin gidişatı turkcell e ödenen faturalarla doğru orantılı değildir. zira zaten 2 günde bir görüşen çift neden telefona sarsındır. günde bir kez aranılır günün gidişatı öğrenilir, sevgili sağ salimse kendi haline bırakılır. zaten sevgilinin yanı başındayken hal ve tavırlarından birşey çıkartılamıyor da, mesaja cevap verip vermemesinden ilişkinin gidişatı tahmin ediliyorsa vay o ilişkinin haline.
  2. farklı şehirlerde olan çiftleri baya bir gerebilecek durumdur. çıldırtıcı olabilir. helede bayan tarafı regl dönemindeyse özünde de kaprisliyse erkeğin vay haline.
  3. bu durum ile karşılaşan sevgilinin önünde 2 seçenek vardır.

1. paranoyak biçimde tüm ihtimalleri gözden geçirip kendini sikmek. "ayh bişi mi oldu, nesi var, niye açmıyor, kontürü mü yok, müsait mi değil, işi mi var, rahatsız mı ettim, x mi oldu, y mi var, ya z olduysa bikbikbik." yazarken örnekleri, ben burdan tükendim bakın... olmaz böyle. yapmayın bunu.

2. sakin olmak. "hmm cevap vermiyor. e yatayım o zaman." bakın bu düşünce balonu ne kadar ufak, sakin, ferah. cevap vermeme durumunu remote olarak değiştirebilmek mümkün mü, hayır. o zaman kendini yakmanın alemi yok. atalarımızın da dediği gibi, ayağını sıcak, başını serin tutacaksın.