• görseller

  • sevgiliye atılan gece mesajları
 1. sevdiceğe o uyurken atılan mesajlardır. genelde o uyuduğu ve cevap veremeyeceği için rahatlıkla içini dökebilirsin. ayrıca sabah uyku sersemiyle anlamayacağı için içinde rahattır. ama ilişkinin gidişatı o mesajlarda ve o mesajların sıklığındadır. sıklığı azalıyorsa bir şeyler vardır.

  eski sevgiliye atılan örnek mesajla:

  -evet sevdiğim! bugün 9. gündeyiz. mutluyum huzurluyum. uzaklığı daha önce konuşmamıştık hiç. ilk defa bugün bahsettik. tamam sevdiğim uzaktayız ama yakınız yani neredeyse her anımızı biliyoruz arada sadece mesefe var. ama sevdiğim ben orda olsam da aramızda mesafe olacak cünkü senin öss var. belki bu kadar yakın bile olamıcaktık.
  sigara içme aşkım eline bile alma lütfen. nefis bi defa kırıldığında olay bitiyor. o yüzden içme sevgilim. huzurlu rüyalar..

  bir başka gece:
  huzurlu rüyalar sevgilim!
  bir gün daha bitti yeni bir güne uyanıcaz. belki de dört sene önce ekilen tohum yeni yeni filizleniyor aşkım. topraktan yeni çıktı.ama zor bir büyüme süreci bekliyor bizi. filizimizin karşısında bir sürü engel var. güneş, nem, susuzluk, insanlar, filizin kendisi her şey engel. her şey elimizde aşkım sevgimize iyi bakarsak onu büyütür fidan yaparız sonra çiçek bile açar belki. her şey ikimizin elinde sevgilim ikimizin..

  nasıl oluyorda karşılıklı oturup da
  bu kadar uzak kalabiliyoruz
  engeller mi?
  insanlar mı?
  yoksa sevgi duvarı mı?...
 2. cinsel içerik taşıma ihtimali gündüz atılan mesajlara göre daha yüksektir. gece cinselliği çağrıştırıyor her nedense.
 3. bir melekten sana seni ne kadar sevdiğimi söylemesini istedim, olmaz melekler kendi aralarında konuşmazlar dedi.
 4. şimdi uyu lütfen,
  daha büyüyüp anne olacaksın sevgilim...

  gece yarı uykulu hıhım, evet diye cevap verilir.gülücük