merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

sevgilisinin sikilmiş olmasını önemsemeyen erkek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. rezaletin daniskasıdır. öyle sevgilim olacağına bakire öleyim daha iyi. çoh şükür ki benim sevgilim sikilmiş olup olmamamı önemsiyor. ilk buluştuğumuzda bana "sikilmediysen, siktir git, öyle gel" dedi. ama ben sikilmemiş olur muyum hiç. "hahayt" dedim tüm gururumla, "çoktan siktirdim olum ben". o günden beri mutlu mesut bir ilişkimiz var, haftada 3-4 kere buluşup düzenli olarak sikişiyoruz.
  2. önemsermiyim eah yani. belki. lakin bu hatunda 18 ile 22 yaş arasında peydahlanmadıki bir geçmişi var sevdiği var e haliyle verdiği var.
    olur yani hor görmek öküzlükdür. kafaya takıp ses çıkarmamak, hatun kişiyi rencide edip üzmemek ve öle kabul etmek erkekliğin hasından gelir. (bkz: kadir abi)
    amma velakin umursamaz tavırlarla aman olduysa oldu canım beri gel şöle birde ben nasipleniğim demek bir çırpıda hazmetmekte biraz gavatlığa kaçmaz değil hani afedersiniz.
  3. artık kadınlar da sevgili ararken bakir olma şartı koşmalılar. böylece başlık sahibinin kısmeti oldukça açılır, kim bilir belki milli olur ve bu tarzda başlık açmaya son verir, ben de yaprak dökümü bitmişçesine bunu fener alaylarıyla kutlarım.
  4. sikme eylemini sadece kendisinin yapacağını zanneden erkektir.

yahu anlamıyorum. kimileri bekaretten dem vuruyor, kimileri kızları nasıl yatağa atacağından. başka derdiniz yok mu sizin?

sikiniz sağolsun, sikinize bir gün bir delik bulunur elbet. siz adam olun yeter.

ağzımı bozdurdunuz durduk yerde. sikicem ha.
  1. 1