1. saç baş yoldurtur. delirtir. kafayı yedirtir. illa bir kıyas beklemektedir sevgili. ve yanıtı almadan da soru sormayı asla kesmez.

-fenerbahçe mi ben mi aşkım?
    -ikisini de birbirinden ayıramam.

deli eden bu soru tekrar daha gelir.

-hayır ikisinden birini tercih et. fener mi ben mi?
    -of aşkım ya. şu cafede biraz otursak mı?(laf değiştirme) ama yok illa cevabı alacaktır. ve piskopatça bir istekte bulunur.

-tamam o zaman pazar günkü fenerbahçe-galatasaray maçını izlemeyip o günü benimle geçireceksin.(aklı sıra vereceğin cevaptan kimi daha çok sevdiğini anlayacaktır)

bu sorular tutulan takımlara göre galatasaray mı ben mi? beşiktaş mı ben mi? diye değişmektedir. ama ne olursa olsun insanın gönlünden tuttuğu takım geçse de sevgiliye sonunda seni daha çok seviyorum denmektedir.
  2. fenerbahçe taraftarını ifrit eder bu olay. işte, hayatın akışı içinde bir fenerbahçeli "tabi ki fenerbahçe" diye cevap vererek odunluğunu konuşturacaktır, oysa galatasaraylılar öyle yapmaz, sevgilisiyle de taraftarı olduğu takımla da ne zaman nasıl ilgilenmesi gerektiğini bilir.

ps: galatasaraylıyım ve yalnızım ulan, böhü. sporu seven ve takım tutmayan bağyanların mesajlarını beklerim.
  3. tabii ki "sen" şeklinde karşılık vereceğim rest.
    fenerbahçe'yi herkes şey yapar ama bi tek seni ben şey yaparım. yani severim...
  4. hayattan soğutandır...*

- fenerbahçe mi ben mi ferruh?
    + o nerden çıktı şimdi füreyya?
    - bırak nerden çıktığını şimdi.. soruma cevap ver fenerbahçe mi ben mi?
    + yine o salak dergi testlerine kilitlendin dimi?
    - ya ferruh bişey soruyorum konuyu saptırmaa!
    + yahu kadın manyak mısın nesin! üstelik ben beşiktaşlıyım!
    - allah belanı versin ferruh! bu her şeyi açıklıyo.. annemin evine gidiyorum ben. ühü...
    + e annen de beşiktaşlı senin?