1. şimdi düşündüm de her sevgilime dedim, hep samimiyetle dedim, şimdi samimiyetle nefret ediyorlar benden.. ben mi?
    insan en çok kendinden nefret edenleri seviyormuş..
  2. sevgilinin tüm romantizmin içine ettiği andır. tabi ortada bi romantizm varsa... yani sevgilin zaten. ne izni bu kardeşim? onun elini tutmayıp da benim elimi mi tutucan. elini tutmak için izin isteyen öpmek için de imzalı, noterden onaylı belge ister. o zaman nerde kaldı sürpriz, nerde kaldı heyecan?
  3. hacım bırak itmeyi çekmeyi yalan bunlar. cinsiyeti farketmez sevgilin sana elini tutabilirmiyim diyosa bir yerlerde bi yanlış olduğunun sinyalidir bu. bunu duyan mest olur da söyleyen haraptır, perişandır!! sevgilisi gözünde değersiz olduğunu düşünür, birşeyleri eksik bulur, senin bencilliğin altında ezilir gider. aç gözlerini de bak
  4. şahsen bana böyle bir soruyla gelen bir sevgilim olsa, şöyle ona yavaş ve küçük açılarla döner, - o sırada surat ifademe zoomlanıldığında yüzümdeki aptal ifadeyi daha net görebilirsiniz - kabaca bir 'vay be' tepkisi verir, ardından onu ağzından öpmeye başlardım.

o saflığı ve naifliği farkettiğim andan itibaren, ver elini entrika. nasıl olsa dünyadaki kadın-erkek ilişkilerinin temelinde, kadının erkeği süründürmesi ve sonucunda erkeğin, absurd kadınların kapısında kul köle olması yatmıyor mu? aha oldu işte.

not: yazar burada akıllı, güzel, mantıklı bir kadın olarak, erkeklerin aptallığına kızıyor.
  5. büyük ihtimal bir suç işlemiş sevgilinin söylemidir bu.

hani böyle tutasım var, hatalıyım ama tutunca ters tepki vermenden korkuyorum anlamındadır.
  6. bu geri zekalı insan öpüşmeden evvel de sevgilisine ''seni öpebilir miyim'' diye sorandır. ulan mal! sevgilin o senin. soruyo musun bi de tutup tutmayacağını. sar beline gez, kim ne diyecek?

ne salak insanlarsınız siz ya.
  7. sevgi, aşk cesaret ister...elini tutmak istiyorsan tutarsın karşındakinin hoşuna gitmezse elini bırakır zaten...bu durumda da yolu açık olsun...
  8. her haltı kasan tiplerdir bunlar.
    elini tutabilir miyim? öpebilir miyim?
    soyuna bilir miyim? sevişebilir miyim?
    boşalabilir miyim?
    gibi sorularıda beklediğimiz sevgili tipidir.

güzel bi anda sessizce tutulan el mi?
    yoksa elini tutabilir miyim deyip kazma gibi tutup çocuğu okuldan alıp eve götürür gibi tutmak mı iyidir?

biraz düşünse anlayacak oysa.

hayır yani. ne diye sorarsın. kız vayy şerefsiz elimi nasıl tutarsın!!1!! mı diyecek sanki. istemezse en fazla çekiverir elini. az ödlek olmayın be.
  9. romantizmin bokunu çıkarmaya, vıcık vıcık ve gereksiz yere abartılarak yüceltilmiş bir aşk yaşayan sevgili davranışına en güzel örnektir. her bokun içini boşalttınız amına koyayım.