merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

sevgilinin cevaplamaması gereken sorular

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. sorulduğunda cevap olarak susma hakkının kullanılması bazen işe yarayan sorular
    -arayan kimdi?
    -bi arkadaş
    -hımm demek bi arkadaş, ismi yok mu bu arkadaşın
    -var tabi de tanımazsın
    -hımm benim tanımadığım biri ha, demek benden saklamak istediğin biri vs. vs...
    yerine,
    -arayan kimdi?
    -...
    -tmm canım bişey demedim bakma öyle aşkım benim, ben sana güveniyorum...
  2. -hani ben ilk sevgilindim?!
    -öylesin hayatım
    -o zaman bu resimde sana sarılan lavuk kim?
    -...
  3. cevaplandığında cevap ne olursa olsun kavgaya dönüşen sorulardır
    mesela:
    -ben kilo mu aldım

veya
    -saçımı kestirsem mi
    -sen bilirsin hayatım
    -ne demek sen bilirsin bişi söle kestiriyim mi kestir miyim mi?
    -bence kestirebilirsin kısa saç sana yakışır
    -nasıl yaaa uzun saç bana yakışmıyor mu demek istiyorsun
    -olur mu hayatım. sen böyle de güzelsin
    -eeee o zaman niye kısa saç yakışır diyosunki
    -ybsg
  4. yöneltildiğinde sevgilinin kilitlenip o an yaptığı işle meşgulmuş gibi yapmaya çalışmasına neden olan ama dumur eden sorulardır.size bakmaz,önüne bakmaya devam eder,hatta gözleri önünde ne varsa ona kitlenir ve bekler ki siz sorudan vazgeçin,hayatta yüzünüze bakamaz.zaten bu da genellikle seviyor ve utanıyor demektir.eğer diretirseniz ağzının içinde mır mır söylediği cici beyaz yalanı duymakta bile zorlanırsınız. en iyisi boş verin,ne onu yalana sevketmiş olun ne de siz deli...
  5. aslında her soruya cevap verilebilir. fakat cevaplarda birkaç ufak değişiklik yapılması iki tarafın da sağlığı açısından iyi olacaktır. (bkz: sanırım)
  1. 1