• videolar

  1. beraber kalınacak gecenin gündüzünden başlayarak her saniyesi güzel geçer. bütün gün onunla uyumanın, uyanmanın hayalini kurarsınız. gece berbat olmasın diye gün içindeki tartışmalar büyütülmez, sorun çıkarılmaz, normalde olsa kavga ettirecek cümleler görmezden gelinir. topu topu gece geçirilecek 2-3 saat için bir haftalık alışveriş yapılır, eve gelince beraber sofra hazırlanır, iki kadeh bişeyler içilir.. güzeldir bütün bu anlar.
  2. asla ayrılmadan o anları en güzel anlarınız olarak düşünmezsiniz.. sadece sizi mutlu eden anlar olarak görürsünüz.. ayrıldıktan sonra farkına varırsınız gerçeklerin.. asla bitmesini istememişsinizdir gerçekte o anların.. ve asla o saniyelerden pişman olmazsınız..
  3. yağmur altında bir şemsiye altında gülüşerek yürümek şubat soğuğunda vapurun güvertesinden martılara simit atmak aslında insanın sevdiği yanında olduğu müddetçe geçirilen her an güzeldir.
  4. sevgilileri ile güzel anlar geçiren insanların o an yaşadıkları mutluluklar, söz konusu anlar yitirildikten sonra intikamlarını çok acı bir şekilde alacak olan sinsi ve gizli özlemlerdir. uzak durun!
  5. baharın kendini müjdelediği güzel ve cıvıltılı bir havada teleferikle uludağ'a çıkıp henüz karların erimediği ve karın bembeyaz bir çarşaf gibi olduğu bir düzlükte, seyirci olan çamların arasında kahvaltı edip, dans edilen anlardır.(bkz: hayat güzeldir)
  6. birbirinize sarılarak uyuduğunuz bir gecenin sabahında.uyandığınızda birbirinize yaptığınız şebeklikler ve öpücük yağmuru dakikalarıdır.